بازدید سرزده رئیس کل دادگستری کرمانشاه از حوزه قضایی ماهیدشت

۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰:۰۱
کد خبر: ۷۲۰۸۵۶
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه به صورت سرزده از حوزه قضائی و فرمانده انتظامی بخش ماهیدشت بازدید و بر ارتباط خوب و موثر با مردم و حل مشکلات آن‌ها تأکید کرد.

- توسلی‌زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه به صورت سرزده از حوزه قضائی و فرمانده انتظامی بخش ماهیدشت بازدید و بر ارتباط خوب و موثر با مردم و حل مشکلات آن‌ها تأکید کرد.

توسلی‌زاده با حضور در دادگاه عمومی بخش ماهیدشت و دیدار با همکاران این مجموعه ضمن بررسی مشکلات همکاران این مجموعه اعم از نیروی انسانی، مشکلات معیشتی و مواردی از این دست و صدور دستورات لازم و استماع گزارش عملکرد این حوزه قضائی توسط رئیس دادگاه این بخش تأکید کرد: ارتباط معقول و متعارف با بزرگان ایلات و عشایر این منطقه می‌تواند ما را در مدیریت مشکلات کمک کند.

وی افزود: یکی از راه‌های اطلاع از مشکلات مردم و کمک به رفع آن‌ها استفاده از ظرفیت ریش سفیدان و نیز اعضای شورای روستا و نیز دهیاری هاست که با مردم در ارتباط هستند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با توصیه به رئیس دادگاه و فرمانده انتظامی بخش ماهیدشت خاطرنشان ساخت: باید سه اصل را در دستور کار خود قرار دهید؛ شناسایی منشأ اختلافات و تلاش برای سازش در کوتاهترین زمان ممکن در صورت بروز اختلاف با استفاده از ظرفیت‌های گفته شده، مدیریت اختلافات و در نهایت برخورد با جرائم مهمه. توجه و عمل به این سه اصل می‌تواند در حصول نتایج قابل توجه کمک کند.

توسلی زاده یادآور شد آنچه امروز در این حوزه قضائی مشاهده شد ارتباط خوب با مردم، پیشگیری از وقوع جرم، کنترل ورودی‌ها و نیز استفاده از ظرفیت‌های سازشی برای کمک به مصالحه بین مردم است که همه این موارد می‌توانند به عنوان الگو‌هایی مد نظر قرار گیرند.

در این دیدار رئیس کل دادگستری استان با مراجعین به دادگاه و نیز حوزه انتظامی به صورت رودررو گفتگو کرد و شخصاً به مشکلات برخی از مراجعین رسیدگی و دستور لازم را صادر کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *