۵۲ نفر از زندانیان با کمک نیکوکاران دماوند آزاد شدند

۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳:۵۳
کد خبر: ۷۱۸۴۱۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
مدیر ندامتگاه دماوند با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان و لزوم دستگیری از زندانیان و خانواده‌های آنان گفت: طی روز‌های پایانی سال گذشته و فروردین ماه، نیکوکاران دماوند بدهی ۵۲ نفر از زندانیان را پرداخت نمودند
- علی سرافراز، مدیر ندامتگاه دماوند اظهار داشت: کمک به انسان‌های نیازمند سنت و شیوه علوی است و ما هم به عنوان یک ایرانی وظیفه دستگیری از همنوعانمان را داریم و زیباترین جلوه یاری نیز، گره گشایی از مشکلات افراد گرفتار است.

سرافراز تأکید کرد: با تلاش مددکاران ندامتگاه دماوند و تشکیل جلسات متعدد با شکات، بدهی ۵۲ نفر از زندانیان که مجموعاً ۵۱۹ میلیون و ۱۹۳ هزار تومان بود، پرداخت گردید تا نزد خانواده هایشان بازگردند.

وی ادامه داد: شکات نیز خود با گذشت مبلغ ۱۳۰ میلیون و ۲۰۲ هزار تومان از طلبهایشان، در این اقدام ارزشمند کمک کردند و بعد از مدت‌ها پرونده‌های این ۵۲ نفر با آزادیشان مختومه گردید.

در این روز‌ها نیز که مصادف با ایام ماه مبارک رمضان است، برخی از زندانیان و خانواده هایشان منتظر کمک‌های نوعدوستانه خیرین هستند تا سر سفره هایشان برگردند. همان طور که ماه رمضان ماه بخشش بی انتهای الهی است، رحمت واسعه خداوند بر بندگانی نازل می‌شود که بر اثر این رفتار شایسته و کمک به آزادی زندانیان نیازمند، موجبات رضایتش را فراهم می‌نمایند.
 

سرافراز تصریح نمود: با توسعه کارگاه‌های حرفه آموزی و اشتغال در ندامتگاه نیز تلاش می‌شود تا زندانیان طی ایام حبس، شغل و هنری فرا گرفته، بعد از آزادی راه درست زندگی را در پیش گیرند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha