مسیر تحول در قوه قضائیه ادامه دارد/ معارفه ۲ مدیر عالی جدید در دستگاه قضایی

12:34 - 31 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۸۳۶۲
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
امروز و در ادامه مسیر تحول خواهانه در قوه قضائیه، مراسم معارفه ۲ مدیریت عالی جدید این مجموعه برگزار شد.

- امروز و در ادامه مسیر تحول خواهانه در قوه قضائیه، مراسم معارفه ۲ مدیریت عالی جدید این مجموعه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مصدق استاد حوزه و دانشگاه و معاون حقوقی سابق دستگاه قضا به ریاست دیوان عدالت اداری و دکتر علی غلامی رئیس دانشکده حقوق دانشگاه امام صادق (ع) و از پژوهشگر‌های فعال فرهنگی و اجتماعی به عنوان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دستگاه قضایی منصوب شدند.

امروز، اما مراسم معارفه این ۲ مدیر جدید با حضور معاون اول دستگاه قضا برگزار شد تا مسیر تحولی در دستگاه قضائی سرعت و قوت بیشتری بگیرد.

دیوان عدالت اداری که در پیشگیری از اقدامات خلاف قانون دستگاه‌های اداری و اجرایی نقش بسیار مهمی داشته و ملجا و پناه مردم در این موارد می باشد از طرفی و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم که نقش بسیار مهمی در درک دقیق دستگاه قضائی از معضلات و مشکلات اجتماعی دارد از سوی دیگر، ۲ مجموعه‌ای هستند که با تغییرات تحول خواهانه روبرو شده اند.

حجت الاسلام والمسلمین مصدق رئیس جدید دیوان عدالت اداری از ابتدای ریاست آیت الله رئیسی بر قوه قضائیه به عنوان معاون حقوقی قوه قضائیه عملکرد موفقی داشته و از چهره‌های خوش سابقه و با تجربه دستگاه قضائی محسوب می شود.

علی غلامی نیز به عنوان یک جوان با مدرک دکتری رشته حقوق، استاد دانشگاه و فردی که دارای سال ها سابقه ی امور پژوهشی و علمی در زمینه های اجتماعی و فرهنگی است یکی از مدیران تازه نفس دستگاه قضائی محسوب میشود که میتوانند به روند اصلاحات و تحول در این مجموعه کمک شایانی کنند.

گفتنی است پیش از این حجت الاسلام والمسلمین محمد کاظم بهرامی مسئولیت دیوان عدالت اداری و دکتر الفت مسئولیت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه را بر عهده داشتند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *