انتشار کتاب دستاورد‌ها و عملکرد قوه قضاییه در چهلمین سالگرد دفاع مقدس

12:13 - 31 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۸۳۵۵
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
کتاب «در ستایش ایثار و شهادت» شامل اقدامات و برنامه‌های اجرایی دستگاه قضایی در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با تلاش و همت دفتر مستندسازی دفاع مقدس معاونت اول قوه قضاییه به چاپ رسید.
- به گزارش معاونت اول قوه قضاییه؛ در هنگامه آغازین ماه سالجاری، ادبیات وزین پایداری و رشادت مجاهدین راه اسلام، دیگر بار مزین شد به زیور طبع کتاب «در ستایش ایثار و شهادت»

این کتاب با تلاش و همت دفتر مستندسازی دفاع مقدس معاونت اول قوه قضاییه، اقدامات و برنامه‌های اجرایی دستگاه قضایی را در چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سه بخش واحد‌های قضایی ملی و سازمان‌های وابسته، دادگستری کل استان‌های سراسر کشور و نمایشگاه دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه بیان کرده که در مهرماه سال گذشته برگزار شد.
 
بیشتر بخوانید:
معرفی شهدای والامقام هر یک از بخش‌های مختلف قوه قضاییه، زینت بخش صفحات داخلی این کار ارزشمند فرهنگی است که برگ ممتازی برای آن محسوب می‌شود.

افزون بر این، درج گزارش‌های کامل و همچنین تشریح عملکرد و اهداف برگزاری نخستین نمایشگاه دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه و معرفی غرفه ها، امکانات و توانمندی‌های علمی و همچنین بیان گوشه‌ای از اسرار تاریخی و سرگذشت جنگ تحمیلی و حوادث آن بخش جذاب و انتهایی آن است.

این کتاب اطلاعات مفید و کاربردی از چگونگی اهتمام و تلاش دستگاه قضایی در بسط و گسترش فرهنگ ماندگار شهادت در راه حق، ایثار و مقاومت از طریق زنده نگهداشتن یاد و خاطره تلاش‌های ارزشمند صورت گرفته توسط شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی، ایثارگران و خانواده معظم شهدا را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد.

این کتاب در ۲۳۸ صفحه و در قطع وزیری توسط نشر شاهد چاپ شده است.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *