سرلشکر صفوی: دشمنان بدانند با شهادت حجازی‌‌ها پرچم مقاومت برافراشته‌تر می‌شود

11:23 - 31 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۸۳۱۲
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: دشمنان بدانند که با شهادت حجازی‌ها پرچم مقاومت برافراشته‌تر می‌شود و جوانان جبهه مقاومت این پرچم را در دست خواهند گرفت.
- بنا به اعلام سپاه نیوز،  سردار سرلشکر پاسدار سیدیحیی صفوی صبح امروز در مراسم تشییع پیکر سردار شهید «سیدمحمد حسین‌زاده حجازی» در دانشگاه پرواز هوانیروز استان اصفهان، گفت: شهادت ناگهانی سردار حجازی، غمی بزرگ برای مردم است. این سردار شهید از یک تفکر استراتژیک برای دفاع از امنیت ملی کشور برخوردار بود و در سال‌های دفاع مقدس خوش درخشید و اخلاص او زبانزد همگان بود.

۲۳ هزار شهید اصفهان نماد هویت انقلاب اسلامی و ملت‌های تمدن ساز
وی ادامه داد: ۲۳ هزار شهید اصفهان نماد هویت انقلاب اسلامی و ملت‌های تمدن ساز است. سرداران شهید اصفهان خالق تمدن نوین اسلامی در قرن حاضر هستند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا عنوان کرد: محصول دفاع مقدس تشکیل جبهه مقاومت است و نیروی قدس سپاه پاسداران و شهید حجازی وظیفه دفاع از ایران را در مقابل صهیونیست ها و داعش بر عهده داشتند و در شکست داعش نقش اساسی ایفا کردند.

صفوی افزود: خون شهید حجازی و سلیمانی نقشه دشمنان منطقه را باطل کرد. شهید حجازی با سازماندهی بسیج ۲۰ میلیونی و قرارگاه سازندگی الگویی برای تمام مجاهدان راه خدا شد. درسی که ایشان به جبهه مقاومت آموختند این است که در برابر استکبار جهانی باید متکی به قدرت ملت‌های خودمان باشیم و خون شهیدان مظلوم افغانستان و عراق بعد از ۲۰ سال سبب اخراج آمریکایی‌ها از غرب آسیا خواهد شد.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه به برکت صبر و مقاومت ملت بزرگ ایران و رهبری امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) به یاری خدا، از مشکلات عبورخواهیم کرد، اظهار داشت: دشمنان بدانند که با شهادت حجازی‌ها پرچم مقاومت برافراشته‌تر می‌شود و جوانان جبهه مقاومت این پرچم را در دست خواهند گرفت.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *