احیای چند کارخانه تولید مواد ضدعفونی‌کننده در مرودشت با ورود دادگستری استان فارس

15:00 - 31 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۸۱۵۱
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
نماینده مردم مرودشت در مجلس گفت: دادگستری استان فارس به موضوع مشکلات چند کارخانه تولیدی مواد ضدعفونی‌کننده که در آستانه تعطیلی بودند ورود کرده و موانع را از پیش روی این کارخانجات برداشته و به چرخه تولید بازگردانده‌اند. این نمونه‌ای از مانع زدایی از تولید بوده و جای تقدیر و تشکر دارد.
جلال رشیدی‌کوچی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به راهبرد «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» اظهار داشت: اینکه رئیس قوه‌قضائیه به بحث رفع موانع تولید ورود کرده‌اند، بسیار مهم و ارزشمند است.

وی تاکید کرد: البته اگر قوا در عمل، شعار سال را به منصه ظهور بگذارند حتماً می‌تواند توفیقات زیادی را برای ما به همراه داشته باشد.

این نماینده مجلس گفت: قطعا وقتی آیت‌الله رئیسی به بحث رفع موانع تولید ورود می‌کنند زیرمجموعه دستگاه قضا هم، تحت تاثیر این نوع رفتار قرار خواهند گرفت.

رشیدی‌کوچی بیان داشت: امیدواریم این رویکرد در سایر دستگاه‌ها هم وجود داشته باشد و البته دولت بعدی هم همین رویه و رویکرد را ادامه دهد.

نماینده مردم مرودشت با اشاره به اقدامات قوه قضائیه در زمینه رفع موانع تولید گفت: اخیراً  دادگستری استان فارس به موضوع مشکلات چند کارخانه تولیدی مواد ضدعفونی‌کننده و الکل که در آستانه تعطیلی بودند ورود کرده و موانع را از پیش روی این کارخانجات برداشته و  به چرخه تولید بازگردانده‌اند. این نمونه‌ای از مانع زدایی از تولید بوده و جای تقدیر و تشکر دارد.

وی تصریح کرد: قطعاً وقتی رئیس قوه قضائیه به مبحث رفع موانع تولید ورود می‌کنند اثر این مسئله دوچندان خواهد شد لذا پرداختن این قوه به رفع موانع تولید می‌تواند باعث دلگرمی مردم شود.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *