رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تدابیر ارزشمند سردار حجازی در افزایش توانمندی سازمان‌های مردمی منطقه

17:59 - 30 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۸۱۵۰
دسته بندی: سیاست ، گزارش و تحلیل
تدابیر و خدمات سردار حجازی، در بالا بردن توانمندی حزب الله لبنان و دیگر سازمان‌های مردمی منطقه بر کسی پوشیده نیست و همین نقش موثر ایشان در لبنان بود که لرزه بر اندام رژیم کودک کش صهیونیستی می‌انداخت.
- عشرت شایق نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی - سردار دلاور اسلام، شهید سید محمد حجازی از فرماندهان شجاع و کارآمد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که خدمات برجسته‌ای در عرصه‌های مختلف از خود به یادگار گذاشته و نظام جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت سالیان سال از این خدمات بهره‌مند خواهند شد.

شهید سردار حجازی از یادگاران و برجستگان دوران دفاع مقدس محسوب می شود که تجربیات گرانقدر خود را در کارآمدتر کردن نیروی مقاومت بسیج و همینطور سازماندهی نیرو‌های مردمی جبهه مقاومت اسلامی منطقه به‌کار گرفت.

تدابیر و خدمات این سردار مخلص، در بالا بردن توانمندی حزب الله لبنان و دیگر سازمان‌های مردمی منطقه بر کسی پوشیده نیست و همین نقش موثر ایشان در لبنان بود که لرزه بر اندام رژیم کودک کش صهیونیستی می‌انداخت.

او که بار‌ها تا مرز شهادت پیش رفته بود، تا آخرین نفس در راه پاسداری از انقلاب اسلامی سعی و تلاش وافر از خود نشان داد و به هیچ چیز جز انجام تکلیف نمی‌اندیشید.

گرچه فقدان این سردار رشید و نامدار، ثلمه‌ای برای نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی و محور مقاومت محسوب می‌شود، اما یقیناً پرچم آن شهید بر زمین نخواهد ماند و همانگونه که او پرچم سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی را بعد از شهادتش بر دوش گرفته بود، سرداران و رزمندگان شجاع دیگری همان پرچم را با صلابت و سرافرازی بر دوش خواهند گرفت.
 
انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *