ارسال پرونده قطع درختان بلوط در منطقه مختار به دادگاه کیفری ۲ کهگیلویه و بویراحمد

17:05 - 30 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۸۰۷۹
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص پخش کلیپی در فضای مجازی در مورد قطع درختان در اطراف روستای مختار شهر یاسوج شهرستان بویراحمد پاسخ داد.
- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از ارسال پرونده قطع درختان بلوط در منطقه مختار به دادگاه کیفری ۲ کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
 
سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارشناسان منابع طبیعی شهرستان بویراحمد با مشاهده کلیپ و بازرسی منطقه مشاهده کردند که فرد یا افرادی اقدام به قطع درختان بلوط در زمین کشاورزی نموده اند.

ملک حسینی افزود: پس از شناسایی یک نفر از متهمان، پرونده امر جهت رسیدگی و تعیین مجازات به، دادگاه کیفری یک مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ، ارسال شده است.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در پایان با هشدار به این که قطع درختان جنگلی در اراضی کشاورزی جرم است، اظهار داشت: حفظ منابع طبیعی و ثروت‌های خدادادی استان و کشور وظیفه همگانی است و در اینجا به هم استانی های عزیز یادآوری می نمایم در صورت مشاهده هرگونه تصرف و تخریب در اراضی ملی، منابع طبیعی، حوزه های محیط زیست و رودخانه ها، موارد را مستند و مستدل به همراه گزارش به کلانتری یا پاسگاه محل و یا دادسراهای عمومی و انقلاب استان کهگیلویه و بویراحمد، ارسال نمایند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *