«تحریف واقعیت» منتشر شد/مروری بر حقیقت‌های آشکار دفاع مقدس

17:00 - 29 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۷۸۲۶
تحریف واقعیت؛ از واقعیت‌های انکار ناپذیر تا انحراف نبرد هشت ساله در دفاع مقدس به قلم نوسینده کتاب تحسین شده هنر اهل بیت (ع) توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.

- تحریف واقعیت مروری است بر حقیقت‌های آشکار دفاع مقدس برای زدودن غبار انحرافاتی که توسط نقشه‌های مرموز بدخواهان بر چهره آن نشسته است. با مطالعه¬ی این کتاب ضمن آشنایی با مبانی معرفتی جوانان افتخار آفرین دوران دفاع مقدس، با ایده‌های نابی آشنا می‌شوید که باعث می‌شد تا جوانان سلحشور دست از زندگی شیرین‌شان شسته و میدان خون و حماسه را برگزینند.

در کتاب تحریف واقعیت با ترویج اندیشه ملی‌گرایی و ناسیونالیستی توسط استعمارگران و دشمنان مسلمانان آشنا خواهید شد. تفکری که از حربه‌های قدیمی استعمارگران است و پیوسته از سوی اندیشمندان روشنگر مردود اعلام شده است.

«تحریف واقعیت» منتشر شد/مروری بر حقیقت‌های آشکار دفاع مقدس

در قسمتی از کتاب می‌خوانیم:

امام خمینی «ره» مبنای اراده و انگیزه‌های فرزندان مجاهدش را چنین تبیین فرمود: جنگ امروز ما، جنگ با عراق و اسرائیل نیست. جنگ ما جنگ با عربستان و شیوخ خلیج فارس نیست. جنگ ما جنگ با مصر و اردن و مراکش نیست. جنگ ما جنگ با ابرقدرت‌هاى شرق و غرب نیست. جنگ ما جنگ مکتب ماست علیه تمامى ظلم و جور. جنگ ما جنگ اسلام است علیه تمامى نابرابرى‌هاى دنیاى سرمایه‌دارى کمونیزم .... این جنگ جنگ اعتقاد است. جنگ ارزش‌هاى اعتقادى - انقلابى علیه دنیاى کثیف زور و پول و خوشگذرانى است. جنگ ما جنگ قداست، عزّت و شرف و استقامت علیه نامردمى‌هاست

تحریف واقعیت؛ جایگاه ملی گرایی در دفاع مقدس به قلم نویسنده کتاب تحسین شده هنر اهل بیت (ع)؛ سید حسن منتظرین در قطع رقعی و ۱۷۶ صفحه همزمان با ایام ماه مبارک رمضان توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی nashreshahidkazemi.ir و یا سایت MANVAKETAB.IR و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با تخفیف تهیه نمایند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *