ارتش در عرصه‌های موشکی و پهپادی به دستاورد‌های بسیار خوبی دست یافته است

16:59 - 29 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۷۸۰۳
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش توانسته است در زمینه موشکی، پهپادی، جنگال، خودرو‌های زرهی و خودرو‌های هوشمند به دستاورد‌های بسیار خوبی دست یابد.
  بنا به اعلام دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» در حاشیه مراسم رژه ۲۹ فروردین روز ارتش در جمع خبرنگاران، گفت: نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمام عرصه‌ها آماده دفاع جانانه از میهن عزیزمان است.

وی ادامه داد: امروز بخش اعظمی از مرز‌های کشورمان توسط نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران کنترل می‌شود و نیروی زمینی مشغول تولید امنیت در این مناطق است.

فرمانده نزاجا درباره توان دفاعی این نیرو ، افزود: نیروی زمینی در چرخه دفاعی در رده‌های مختلف، نهضت روی پای خود ایستادن را به معنای واقعی کلمه معنا کرده و توانسته است در زمینه موشکی، پهپادی، جنگال، خودرو‌های زرهی و خودرو‌های هوشمند به دستاورد‌های بسیار خوبی دست یابد و هیچ نیازی به بیگانگان ندارد.

حیدری با اشاره به اقدامات این نیرو در خدمت‌رسانی به مردم در عرصه‌های مختلف مانند سیل، زلزله و مقابله با ویروس کرونا ، اضافه کرد: نیروی زمینی در هر حادثه‌ای که مردم عزیزمان احساس کنند که بایستی ارتش را در کنار خود ببینند، بلافاصله حضور یافته و به خدمت رسانی می‌پردازد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش داظهار داشت: اگر دشمنی حماقت کند و نگاه چپی به مرز و بوم ایران کند، بداند که اگر شروع کننده باشد، قطعاً پایان‌دهنده نخواهد بود و ما او را در باتلاقی از مرگ فرو خواهیم برد که درس عبرتی برای آن‌ها باشد.
 

برچسب ها: ارتش حیدری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *