وزیری: تاثیرات اردوی ترکیه را در فرانسه می‌بینیم

12:47 - 29 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۷۷۱۳
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
عضو تیم ملی تیروکمان ایران در ترکیه گفت: نتایج این اردو را در رقابتهای کسب سهمیه در فرانسه خواهیم دید.

- طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، میلاد وزیری در مورد برگزاری اردوی تیم ملی تیروکمان فدراسیونن تیراندازی  در ترکیه گفت: بعد از تقریباً یکسال و خورده‌ای دوری از مسابقات و حضور در میادین بین المللی برگزاری این اردو اتفاق خوبی بود که قبل از مسابقات کسب سهمیه المپیک و حضور در المپیک اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: دلیل این اتفاق خوب هم این بود که هم در تورنمنتی شرکت کردیم و همه ارزیابی خوبی از شرایط فنی داشتیم. ضمن اینکه اردوی خوبی را هم با چند تیم دیگر برگزار کردیم.

وزیر در ادامه خاطرنشان کرد: هر چند از قبل شرایط مناسبی داشتیم، اما در اردوی ترکیه بهتر هم شد و نتایج این اردو و این تورنمنت می‌تواند در رقابت‌های کسب سهمیه در فرانسه تاثیرگذار باشد. قطعاً در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در پاریس تاثیرات مثبت اردوی ترکیه را خواهیم دید.

عضو تیم ملی ایران در مورد تزریق واکسن به ورزشکاران المپیکی نیز گفت: با همت مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی این اتفاق مهم افتاد. در راه کسب سهمیه المپیک بزرگترین دغدغه ورزشکاران کرونا بود که به دلیل رفت و آمد‌های زیاد و ارتباط با دیگران در اردو‌ها و سفر‌ها نگرانی‌هایی را ایجاد کرده بود که خدا را شکر با زدن واکسن برطرف شد.

وی ادامه داد: امیدوارم این اتفاق برای همه مردم کشورم رخ بدهد و همه واکنس را دریافت کنند تا بتوانند با حفظ سلامتی شان به زندگی ادامه دهند و دیگر نگرانی و استرس نداشته باشند.

میلاد وزیری با تشکر از رئیس فدراسیون و کادر فنی تیم ملی گفت: برنامه ریزی مناسبی برای کسب سهمیه المپیک صورت گرفته است. امیدوارم امسال بتوانیم اتفاق خوبی در فرانسه برای کشورمان رقم بزنیم و این تیم بتواند تاریخ ساز شود.

وزیری در پایان گفت: در اردو و تورنمنت ترکیه رکورد مرحله مقدماتی را شکستیم و اطمینان دارم در مسابقات فرانسه هم این رکوردشکنی ادامه خواهد داشت. امیدوارم نتایج خوب و درخشانی برای ایران بتوانیم کسب کنیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *