بقایی: اگر کرونا اجازه دهد فیلمم را می‌سازم/مسئولین سینمایی قافیه را به کرونا باختند

13:06 - 28 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۷۴۱۵
بازیگر سریال «توی گوش سالمم زمزمه کن» گفت: خوشبختانه طی این ماه ها و با دوندگی فراوان توانستم صحبت های اولیه برای تامین بودجه فیلم را انجام دهم و به امید خدا اگر کرونا کمی فروکش کند به سراغ پیش تولید پروژه خواهم رفت.

بهروز بقایی در گفت‌وگو با ، پیرامون آخرین مجموعه فعالیت های خود در عرصه سینما و تلویزیون گفت: بعد از آنکه به کرونا مبتلا شدم سعی کردم بیشتر وقتم را در خانه سپری کنم، متاسفانه برخلاف تصورم وضعیت کرونا بدتر از قبل شد و همین عاملی بود تا با وجود اینکه یکبار کرونا گرفته بودم از حضور در جمع واهمه داشته باشم. 

وی در همین راستا ادامه داد: طبیعتا بازیگری که کرونا بگیرد مدتها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد اما من پیش از این هم پیشنهاد چندانی نداشتم، انگار سالهاست کرونا گرفته ام و خودم خبر ندارم اما در کل وضعیت به نحوی نیست که بگویم از فعالیتم راضی هستم. 

بازیگر سریال «توی گوش سالمم زمزمه کن» با تاکید بر وضعیت بد بازیگران و هنرمندان پیشکسوت در ایام کرونا اظهار کرد: گفتن برخی حرفها تکراری است، ما سالها حق بیمه پرداخت کردیم، سالها حق عضویت خانه سینما دادیم و غیره، آیا نباید این نهادهای فرهنگی مربوطه در زمانی که ما نیازمند کمکشان بودیم به یاری ما می آمدند؟.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم خود تصریح کرد: خوشخبتانه یکسال بیکاری باعث شد تا بتوانم دنبال مهیا کردن شرایط ساخت فیلمم باشم، عجیب بود که با وجود مضمون دفاع مقدسی این اثر هیچکس پشت کار را نمی گرفت، حتی آنهایی که وظیفه شان حمایت از آثار دفاع مقدس است امروز به فکر ساختن فیلمهای بفروش و سریال نمایش خانگی هستند. با این وضعیت چه انتظاری داریم که این سینما از بین نرود.

بقایی خاطرنشان کرد: این فیلم دفاع مقدسی به نوعی دین به این سینما است، آرزو دارم که بتوانم آن را بسازم و به واقع تا امروز تمامی توان و انرژی خود را برای آن انجام داده ام. 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *