رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

صالحی‌امیری در بازدید از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری: برای ما سلامتی شما در اولویت است

19:39 - 25 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۸۹۴
رئیس، دبیر کل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان ورزشی ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ عصر امروز (چهارشنبه ۲۵ فروردین) از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بازدید کردند.

- طبق اعلام روابط عمومی کمیته ملی المپیک، صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک پس از بازدید از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری اظهار کرد: ما اینجا هستیم تا به شما خسته نباشید بگوییم و سعی می‌کنیم تا مشکلات شما را به حداقل برسانیم.

وی ادامه داد: رئیس فدراسیون وزنه‌برداری تمایلی به سرو صدا و گله از مشکلات ندارد، اما ما متوجه کمبود‌ها هستیم و تلاش می‌کنیم تا این مشکلات را به حداقل برسانیم.

رئیس کمیته ملی المپیک تاکید کرد: دکتر سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو ایمان دارد که این تیم با هدایت برخواه روی سکو المپیک خواهد رفت.

وی در ادامه با تاکید بر حفظ سلامتی وزنه برداران و سایر ورزشکاران افزود: برای ما مهم سلامتی شما است، نتیجه بعد از سلامتی اهمیت دارد چراکه سکو همیشه هست، اما سلامتی بسیار با ارزش‌تر است.

صالحی‌امیری در خاتمه گفت: ما برای به روز کردن تجهیزات وزنه برداری به شما قولی دادیم که قطعا در طی این سال عملی خواهیم کرد.

صالحی‌امیری در بازدید از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری: برای ما سلامتی شما در اولویت است

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری نیز ضمن تشکر از دکتر صالحی امیری و هیئت همراه افزود: دکتر صالحی امیری همیشه یار و یاور ورزش بوده است و من از ایشان سپاسگزارم.

وی ادامه داد: با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک مشکل پرواز تیم ملی وزنه برداری حل شد و با پرواز مستقیم به تاشکند اعزام خواهند شد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری تاکید کرد: جا دارد از کادر فنی و قهرمانان که در شرایط سخت کرونایی همچنان تمرینات را ادامه می‌دهند تشکر کنم و امیدوارم به حول و قوه الهی نتایج بسیار خوبی کسب کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *