فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا: نیروی زمینی ارتش در شرایط خوب تحرک قرار دارد

8:01 - 26 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۸۴۱
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری خطاب به نیروی زمینی ارتش مبنی بر اینکه «نیروی زمینی باید از آنچنان تحرکی برخوردار باشد که در مقابل دشمن، دشمن را در رزم زمینی زمین گیر کند»، تغییر سازمانی و تجهیزاتی نزاجا را حول محور بیانات فرمانده معظم کل قوا برشمرد و تاکید کرد: نیروی زمینی امروز در شرایط خوبی به لحاظ تحرک قرار دارد.
امیر سرتیپ دوم «رضا آذریان» در گفت‌وگو با میزان، در آستانه روز ارتش، ارتش جمهوری اسلامی ایران را ارتشی انقلابی برشمرد و گفت: ارتش در به ثمر رساندن و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نقشی مهم و تعیین‌کننده‌ای داشت.

برخورد با گروهک‌های منافقین، فصلی از کارنامه ارزشی ارتش
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش برخورد با گروهک‌های منافقین را فصلی دیگر از کارنامه ارزشی ارتش در بدنه نظام جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: ارتش بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مقابل گروهک‌های ضد انقلاب ایستاد و ایستادگی کرد.
 
ارتش، هم امنیت ایجاد می‌کند و هم امنیت ساز است/ ارتش، پاسدار حریم ولایت است
آذریان با اشاره به حماسه‌آفرینی ارتش در دوران دفاع مقدس، بر نقش‌آفرینی ماندگار ارتش جمهوری اسلامی ایران در عملیات «ثامن‌الائمه (ع)» تأکید کرد و افزود: اقدامات خوب ارتش در این دوران از اذهان پاک نخواهد شد.

خدمات ارتش به بیماران کرونایی؛ مصداق «ارتش، فدای ملت»
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش با تأکید بر تحقق شعار «ارتش، فدای ملت»، حضور ارتش کنار مردم در بحران‌ها را مِصداق تحقق این امر برشمرد و اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در بحران‌های نظیر سیل، زلزله و به ویژه کرونا با در اختیار گذاشتن بیمارستان‌ها و مراکز درمانی خود جهت خدمات رسانی به بیماران کرونایی، کنار مردم بوده است.
 
 
آذریان با بیان اینکه امروز ارتش هم امنیت ایجاد می‌کند و هم امنیت ساز است، تصریح کرد: نیرو‌های مرزی ارتش جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از محصولات دفاعی به روز، مرز‌های کشور را به خوبی رصد می‌کنند.

ارتش، اجازه هیچ تعرضی را به مرز‌های ایران نخواهد داد
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش به ارتش به عنوان پاسدار حریم ولایت اشاره کرد و افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنان از حریم ولایت پاسداری می‌کند، اجازه هم نخواهد داد تعرضی یه مرز‌های جمهوری اسلامی ایران شود.
 
ارتش، هم امنیت ایجاد می‌کند و هم امنیت ساز است/ ارتش، پاسدار حریم ولایت است
آذریان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری خطاب به نیروی زمینی ارتش مبنی بر اینکه «نیروی زمینی باید از آنچنان تحرکی برخوردار باشد که در مقابل دشمن، دشمن را در رزم زمینی زمین گیر کند»، تغییر سازمانی و تجهیزاتی نزاجا را حول محور بیانات فرمانده معظم کل قوا برشمرد و تاکید کرد: نیروی زمینی امروز در شرایط خوبی به لحاظ تحرک قرار دارد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ارتش با انجام رزمایش‌های مختلف زمینی، دریایی و هوایی با بکارگیری از محصولات دفاعی بومی و کاملاً ایرانی آمادگی خود را به رخ دشمنان جمهوری اسلامی ایران کشید، اظهار داشت: ارتش به فرمانده معظم کل قوا و ملت ایران اطمینان داد که در وضعیت آمادگی بسیار بالایی قرار دارد.
 
 

برچسب ها: ارتش اقتدار

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *