لزوم تدوین برنامه منسجم و پشتیبانی از تولیدکنندگان جهت فعال کردن همه بخش‌های اقتصادی کشور

9:00 - 27 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۶۹۶
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
استاندار خراسان جنوبی گفت: برای استفاده از همه ظرفیت‌ها و منابع کشور و فعال کردن بخش‌های اقتصادی لازم است، در قالب یک برنامه منسجم، موانع را از مسیر تولید و تولیدکنندگان برداریم و آن پشتیبانی‌های لازم انجام شود تا تولیدکنندگان نیز با قوت قلب بیشتری تولیدات‌شان را افزایش دهند و رونق اقتصادی در کشور شکل بگیرد.
حمید ملانوری در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به  اهمیت تعیین راهبرد «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها»  اظهار داشت: راهبرد «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» در ادامه مباحث و انتظارات قبلی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی تعیین شده است.
 
وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب پر رونق تولید و تقویت پایه‌های اقتصادی کشور به منظور افزایش تاب آوری اقتصادی در برابر دشمنان، افزود: راهبرد «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» انتخاب شده تا همه ظرفیت‌های کشور خصوصاً سرمایه بخش خصوصی را برای رونق اقتصادی کشور فعال کنیم. 

استاندار خراسان جنوبی گفت: برای استفاده از همه ظرفیت‌ها و منابع کشور و فعال کردن بخش‌های اقتصادی لازم است، در قالب یک برنامه منسجم، موانع را از مسیر تولید و تولیدکنندگان برداریم و آن پشتیبانی‌های لازم انجام شود تا تولیدکنندگان نیر با قوت قلب بیشتری تولیدات‌شان  را افزایش دهند و رونق اقتصادی در کشور شکل بگیرد.
 
 
انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *