رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بیانیه باشگاه استقلال در خصوص کاروان اعزامی این تیم به عربستان

18:27 - 24 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۵۸۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
باشگاه استقلال در خصوص حواشی مربوط به کاروان اعزامی این تیم به عربستان بیانیه‌ای صادر کرد.
- پس از حواشی مربوط به تعداد مسافران کاروان اعزامی استقلال به عربستان، این باشگاه بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«در حالی که چشم میلیون‌ها هوادار استقلال به عملکرد این تیم در عربستان دوخته شده، از جهت‌های گوناگون حملاتی علیه باشگاه استقلال و کاروان این تیم صورت می‌گیرد. در آخرین اقدام، حاشیه‌سازانی که منافع خود را در استقلال بر باد رفته می‌بینند، امروز در ادامه سناریوی سلسله‌وارشان، به کاروان باشگاه استقلال در عربستان پرداختند و دست به سیاه نمایی زدند که جهت تنویر افکار عمومی، ذکر نکاتی ضروری به نظر می‌رسد.

۱- کاروان باشگاه استقلال در عربستان تنها ۵۷ نفر است. این عدد را با کاروان سایر تیم‌هایی که در گذشته به این کشور سفر کرده‌اند، مقایسه کنید تا متوجه شوید که تعداد اعزامی‌های باشگاه استقلال تا چه حد پایین است.

۲- برخی حاشیه‌سازان که به طور علنی دشمن استقلال هستند، این روزها، چون موردی برای حاشیه‌سازی پیدا نکرده‌اند، به حضور مدیرعامل استقلال در جده انتقاد کرده‌اند. باید از این آقایان پرسید که اولاً، آیا حضور مدیرعامل استقلال در کاروان این تیم امری بی‌سابقه و کم‌سابقه بوده؟ دوم اینکه آیا این آقایان می‌دانند اولین حضور بعد از سال‌ها ممنوعیت تردد به سعودی، می‌توانسته چه مخاطراتی داشته باشد؟ به عبارت دیگر خیلی واضح است که مدیرعامل باشگاه باید در این سفر حضور پیدا می‌کرد تا در صورت هرگونه کارشکنی، مشکل‌سازی و حاشیه‌سازی میزبان، موضوع را از نزدیک حل و پیگیری می‌نمود.

۳- برای این حاشیه‌سازان یادآوری می‌کنیم که به خاطر بیاورند در سال‌های نه چندان دور، کاروان استقلال در سفر به عربستان را نود و اندی نفر تشکیل می‌دادند. آن هم ۹۰ و چند نفری که فرزند فلان نماینده و آشپز و رفیق فلان مسئول هم داخل‌شان بود، اما امروز در کاروان استقلال حتی یک نفر غیر مسئول و خارج از مجموعه تیم استقلال نیست.

۴- باشگاه استقلال از این پس نسبت به حاشیه‌سازان صبوری نشان نخواهد داد و از طریق مجاری قانونی، پیگیر حقوق حقّه خود خواهد بود؛ چرا که برخی رسانه‌ها همت کرده‌اند تا با انواع حاشیه‌سازی، مانع از موفقیت استقلال در آسیا شوند و مطمئناً باشگاه استقلال، دست این حاشیه‌سازان را رو خواهد کرد».

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *