تخفیف‎‌های ویژه میادین میوه و تره بار در ماه رمضان

14:52 - 24 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۵۱۹
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه از فردا (چهارشنبه ۲۴ فروردین) مصادف با اولین روز ماه مبارک رمضان، علاوه بر توزیع کالا‌های اساسی و محصولات تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار، تخفیف‌های ویژه‌ای نیز در میادین اعمال می‌شود، گفت: این تخفیفات نسبت به قیمت مندرج بر روی کالا و در گروه‌های مختلف کالایی در نظر گرفته شده است.
- به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد در مورد میزان تخفیف‌های پیش بینی شده، توضیح داد: در گروه لبنیات، برای انواع شیر ۱۰ درصد، انواع کره ۵ درصد و سایر انواع لبنیات ۷ درصد تخفیف لحاظ شده است.

وی با اشاره به اینکه برای انواع عسل ۲۵ درصد، انواع مربا ۱۵ درصد، انواع کمپوت و کنسرو ۱۳ درصد و انواع تُن ماهی ۷ درصد تخفیف منظور شده، اظهار کرد: میزان تخفیف انواع رُب گوجه فرنگی ۱۷ درصد و انواع سُس ۱۰ درصد تعیین شده است.

راد با بیان اینکه برای انواع آب معدنی و آب آشامیدنی ۱۷ درصد، انواع شربت ۱۵ درصد، انواع آبمیوه ۲۰ درصد تخفیف پیش بینی شده، تصریح کرد: تخفیف انواع رشته و ماکارانی ۷ درصد، انواع چای ۷ درصد و انواع فرآورده‌های گوشتی (سوسیس، کالباس و همبرگر) ۷ درصد لحاظ شده است.

وی با اشاره به اینکه برای انواع نان بسته‌بندی شده ۱۰ درصد و حلوا، ارده و شیره انگور و خرما ۱۰ درصد تخفیف منظور شده، اظهار کرد: علاوه بر این، در طول ماه مبارک رمضان، نسبت به توزیع انواع برنج ایرانی و نیز انواع برنج خارجی، شکر و روغن با قیمت‌های تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار اقدام می‌شود.
 
بیشتر بخوانید:

راد با بیان اینکه انواع خُرمای رُطب و مرغوب با قیمت‌های به مراتب، پایین‌تر از سطح شهر در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود، تصریح کرد: انواع محصولات پروتئینی از جمله گوشت گوسفندی، گوشت گوساله، گوشت مُرغ و تخم مرغ با قیمت‌های مصوب در میادین در دسترس عموم شهروندان قرار دارند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر اینکه اختلاف ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت انواع میوه و سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار، نسبت به میانگین قیمت‌های سطح شهر همچنان حفظ خواهد شد، خاطرنشان کرد: ۲۵۳ میدان میوه و تره بار تهران با تمام توان و ظرفیت در خدمت شهروندان خواهند بود.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *