رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

فرزام: روئینگ حتما با سهمیه از ژاپن برمی‌گردد/ فشار تمرینات به بالاترین سطح رسیده است

7:45 - 24 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۲۰۰
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
مربی تیم ملی قایقرانی روئینگ گفت: از شرایط رقبا نیز اطلاعات زیادی نداریم و به همین دلیل کار بسیار حساسی داریم و نباید مرتکب اشتباه شویم.

افشین فرزام در گفت‌وگو با میزان، درخصوص آخرین وضعیت تیم قایقرانی روئینگ پیش از اعزام به رقابت‌های انتخابی کسب سهمیه المپیک توکیو، اظهار داشت: تقریبا در فاز نهایی اردو‌ها هستیم و از ۲ روز پیش آخرین مرحله اردوی تیم روئینگ آغاز شده است. به مراحال نهایی تمرینات و اردو‌ها رسیده‌ایم و کم کم در نظر داریم وارد مرحله سرعت شویم. در چند روز آینده شدت فشار تمرینات را بالا می‌بریم تا قایقرانان ملی‌پوش در اوج آمادگی به مسابقات پیش رو اعزام شوند.

مربی تیم روئینگ درمورد زمان اعزام و نفرات منتخب خاطرنشان کرد: طبق برنامه تیم ملی ۱۰ اردیبهشت ماه راهی ژاپن خواهد شد تا در مشابقات کسب سهمیه شرکت کند. همچنین قرار است ۴ قایقران در بخش روئینگ راهی این رقابت‌ها شود و تا  جایی که به مربوط می‌شود تاکنون حضور نازنین ملایی و بهمین نصیری قطعی شده است.

وی درباره رکورد‌های ملی‌پوشان در مقایسه با رقبا و نسبت به ایام پیش از کرونا تصریح کرد: متاسفانه از آخرین مسابقه‌ای که قایقرانان شرکت کرده‌اند، بیش از یک سال و نیم می‌گذرد و تنها مسابقات لیگ را در این مدت داشته‌ایم. از طرفی دیگر از شرایط رقبا نیز اطلاعات زیادی نداریم و به همین دلیل کار بسیار حساسی داریم و نباید مرتکب اشتباه شویم.

فرزام در پایان گفت: ان‌شاءلله دست پر برمی‌گردیم و من این قول را می‌دهم که روئینگ با سهمیه از ژاپن بازخواهد گشت. در حال حاضر اردوی روئینگ خارج از تهران است و مطمئنا در شرایط بسیار بحرانی کرونا، خروج ما از تهران ریسک بوده، اما با توجه به برنامه ریزی که داشتیم مجبور بودیم اردو‌های تیم ملی را در مکان‌های مختلف و با آب و هوای متفاوت برگزار کنیم. امیدوارم تمامی ملی‌پوشان قایقرانی بتوانند مزد زحماتشان در سرما و گرما را بگیرند و دل مردم را شاد کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *