رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تارتار: این چندمین بازی است که متضرر می‌شویم‏

20:42 - 23 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۱۹۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست تیمش مقابل گل‌گهر گفت: این چندمین بازی است که متضرر می‌شویم‏.

- مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار تیم فوتبال پیکان مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*درباره بازی باید بگویم که بازی را خوب شروع نکردیم. یکی دو تا از بچه‌های ما در باد بازی با استقلال خوابیده بودند و نکاتی را که گفته بودیم انجام ندادند و یک گلی را دریافت کردیم که شک و شبهه در آن زیاد است.

*در روزی که ما بد بودیم فکر می‌کنم گروه داوری اگر آن اشتباهاتی که ما فکر می‌کنیم صورت گرفته، انجام داده باشد تأثیر مستقیم در نتیجه بازی داشته است و همان‌طور که به من و همکارم کارت داد و ما را از بازی بد محروم کرد‏، انتظار داریم در صورت اشتباه داوری کمیته داوران هم برخورد لازم را انجام دهد.

*به هر حال ما شبانه‌روزمان را برای موفقیت تیم خود گذاشته‌ایم. مجموعه‌ای که جوانان زیادی دارد و دوست دارند یک روزی بازیکنان بزرگی شوند، ولی نتایج در این کار تأثیرگذار است. الان هم اتفاقی نیفتاده است‏. به تیم فوتبال گل‌گهر تبریک می‌گویم‏. این تیم سرمایه‌گذاری زیادی کرده است‏ و کار درستی هم انجام دادند‏. تفاوت بین دو تیم خیلی زیاد است. به هر حال ما در دور رفت در سیرجان بدون اشتباه داوری بردیم و امروز هم بازی را با اشتباهات داوری برگزار کردیم.

*این مسائل باید بررسی شود و اگر اشتباهات صورت گرفته ما انتظار برخورد داریم. همانطور که می‌گوییم دستمزد داوران کم است‏، الان هم از آقای عزیزی خادم تشکر می‌کنیم که می‌خواهند دستمزد داوران را افزایش دهند. انتظار هم داریم اگر داوری اشتباه کرده و سرنوشت یک مجموعه را خراب کرده است و در آینده یک مجموعه تأثیرگذار بوده و تخریب کرده است، با او برخوردی شدید و قاطع شود. اگر اشتباهی هم صورت نگرفته است و ما اشتباه کردیم از داور تشکر می‌کنیم.

*این چندمین بازی است که ما متضرر می‌شویم‏. در سه چهار بازی گذشته پنالتی سالم ما را به سود حریف برگرداندند. در بازی گذشته ما پنالتی مسلم‌مان را نگرفتند و در بازی امروز اشتباهاتی صورت گرفته است. ما انتظار داریم داوران ما را به‌عنوان تیم خنثی نبینند. ما در وسط جدول قرار داریم و به دنبال سهمیه نیستیم و خطر سقوط هم نداریم‏. تیم ما جزو سه تیم ارزان لیگ است و هزینه کمی انجام دادیم. در عین حال نتایج‌مان هم نسبتاً خوب بوده است. به هر حال در این چند بازی ما از ناحیه داوری خیلی متضرر شدیم‏. داوران در بازی ما دقت بیشتری کنند، چون دیگر تحملش را نداریم و سخت است که از داوری دوباره لطمه بخوریم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *