رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

حردانی: برای ما العین به تاریخ پیوست/ حق نداریم مغرور شویم

16:08 - 22 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۵۹۲۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: درست است که پیروزی مقابل العین برای ما خوشحال‌کننده بود، ولی دیگر فرصت شادی نداریم.

- طبق اعلام سایت باشگاه فولاد خوزستان، صالح حردانی که شب گذشته موفق شد نخستین گل فولاد را برابر العین امارات به ثمر برساند، اظهار داشت: بازی دشواری بود. العین به هیچ عنوان تیم دست و پا بسته‌ای نیست و یکی از بهترین تیم‌های آسیاست. سابقه این تیم گویای همه چیز است. آنها یکی از گران‌قیمت‌ترین تیم‌های قاره را دارند و بیشترین قهرمانی را در لیگ امارات کسب کرده‌اند. العین تنها تیم اماراتی است که در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شده است. همه اینها نشان‌دهنده واقعیات تیم العین است.

وی ادامه داد: از آن طرف ما هم برای موفقیت در این بازی هم‌قسم شده بودیم. کل تیم حول محور سرمربی برای این بازی متحد بودیم و می‌دانستیم چه می‌خواهیم. هدف‌مان روشن بود و برای تک تک لحظات بازی برنامه داشتیم. اگر یک بار دیگر بازی را ببینید متوجه می‌شوید که حتی یک کار اضافه هم انجام ندادیم و همین انسجام تیمی درون زمین و اتحاد کل تیم از مدیریت گرفته تا کادر فنی و بازیکنان باعث شد شب خاطره‌انگیزی رقم بخورد.

حردانی با اشاره به دستور جواد نکونام به فراموش کردن دیدار برابر العین گفت: دیگر حق نداریم به عقب برگردیم و به بازی با العین فکر کنیم. 21 فروردین 1400 در تاریخ ثبت شد و دیگر بخشی از گذشته است. هواداران تا مدت‌ها می‌توانند از این بازی خوشحال باشند و با خاطراتش زندگی کنند و فوتبال ایران هم می‌تواند تا سال‌های سال به این نمایش فولاد برابر العین افتخار کند، اما ما به‌عنوان عضوی از این تیم، فرصتی برای شادی نداریم. باید رو به جلو نگاه کنیم. فینال بعدی ما بازی با السد قطر است. تیمی که نیازی نیست از قدرتش بگوییم و کل آسیا این تیم را می‌شناسد.

وی افزود: امیدوارم با این انسجامی که داریم و اتحادی که در این یک و نیم ساله از زمان حضور نکونام در تیم ما به وجود آمده است بتوانیم به نمایش خوب‌مان ادامه بدهیم. اگر پس از شش سال در بین بهترین تیم‌های آسیایی قرار داریم مزد سختی‌هایی است که مدیریت، کادر فنی و بازیکنان متحمل شده‌اند. بنابراین حق نداریم پا پس بکشیم. بازی با العین شروع کارمان بود و نباید مغرور شویم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *