زولبیا و بامیه کیلویی چند؟

17:45 - 22 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۵۹۲۱
رییس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی، گفت: براساس قیمت مصوب نرخ هر کیلوگرم زولبیا و بامیه برای عرضه در واحد‌های قنادی درجه یک ۴۸ هزار تومان تعیین شده است.
_ فارس نوشت: علی بهره‌مند گفت: نرخ مصوب هر کیلوگرم زولبیا و بامیه برای واحد‌های قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی درجه یک و درجه دو مصوب شد.
 
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی تهران، افزود: براساس قیمت مصوب نرخ هر کیلوگرم زولبیا و بامیه برای عرضه در واحد‌های قنادی درجه یک ۴۸ هزار تومان و برای عرضه در واحد‌های درجه دو ۳۸ هزار تومان تعیین شده است.
 
وی با تاکید بر اینکه مردم حتما زولبیا و بامیه را از واحد‌های قنادی مجاز خریداری کنند، افزود: متاسفانه برخی واحد‌های صنفی نیز اقدام به فروش زولبیا و بامیه می‌کنند که تهیه آن در محیط‌های نامناسب و غیربهداشتی انجام می‌شود بنابراین در جهت اطمینان از بهداشتی بودن محصول خریداری شده مردم حتما زولبیا و بامیه را از قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها مجاز خریداری کنند.
 
بهره‌مند در مورد نحوه تعیین قیمت زولبیا و بامیه گفت: اتحادیه قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی نظر کارشناسی خود را در رابطه با تعیین قیمت به سازمان حمایت اعلام می‌کند و پس از بررسی‌های لازم قیمت نهایی این کالا توسط سازمان صمت استان اعلام می‌شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *