واکنش جهانپور به گفت‌و‌گوی میزان با معاون گردشگری

13:25 - 22 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۵۸۴۶
علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو به گفت و گوی معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با میزان واکنش نشان داد.
- علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت در واکنشی کنایه آمیز به مصاحبه ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با میزان که طی آن عاملیت سفر‌های نوروزی در قرمز و نارنجی شدن شهر‌های کشور را رد کرده بود در فضای مجازی نوشت: نه سفر تاثیر داشت، نه صف مرغ، نه باز بودن جاده ها، نه تور‌های کیش و قشم، نه روزی بیست پرواز ترکیه! نه لغو نشدن پرواز‌های خوزستان...

لعنت به این ویروس که خودش پرواز می‌کند، دست و پا دارد و راه می‌افتد و شهر به شهر می‌چرخد...
 
کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو  هم در همین رابطه نوشت: فقط کربلا و عتبات موثر است ظاهرا و  لاغیر!
 
بیشتر بخوانید:

گفتنی است، ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در گفتگو با میزان مدعی شده بود: روند قرمز و نارنجی شدن شهر‌ها زمانی آغاز شد که هنوز سفر‌های نوروزی اتفاق نیفتاده بود.

تیموری همچنین در این گفتگو در واکنش به انتقاد‌های مسوولان وزارت بهداشت از انجام سفر‌های نوروزی گفته بود: اگر ما نقصی در اجرای این پروتکل‌ها داشته ایم طبیعتا در جریان نظارت‌هایی که مسوولان وزارت بهداشت اعمال کردند این نقص‌ها معلوم و اعلام می‌شد. اما وقتی چیزی اعلام نمی‌شود پس باید نتیجه بگیریم آن بخش از سفر‌های نوروزی که در چارچوب مراکز اقامتی رسمی وزارت میراث فرهنگی و تور‌های ما انجام شده قطعا با رعایت پروتکل‌ها بوده است.
 
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *