رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

نظری: برای دانشگر درخواست ویزا شده/ ان‌شاءالله استقلال با سوغاتی خوبی برگردد

11:14 - 22 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۵۷۸۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سخنگوی باشگاه استقلال گفت: متأسفانه شرایط بین‌المللی برای ایران تا حدی خاص است و در عرصه جهانی تحت فشار هستیم.

- حجت نظری درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال ایران قبل از اعزام به جده عربستان برای حضور در رقابت‌های گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: کاروان استقلال عصر امروز از فرودگاه مهرآباد به سمت جده حرکت می‌کند. امیدوارم مشکلاتی که در روز‌های اخیر برای برخی تیم‌های دیگر پیش آمد، هم برای آن تیم‌ها خیلی زود رفع شود و هم برای سایر تیم‌ها پیش نیاید. امیدواریم این عزیمت ره‌توشه‌ای داشته باشد و در گام نخست استقلال و گام بعدی سایر نمایندگان ایران با سوغاتی دوست‌داشتنی برای مردم ایران به میهن بازگرداند.

وی درباره ادعای یکی از مسئولان فدراسیون هند مبنی بر اینکه قرار نبوده پرسپولیس روز گذشته به این کشور سفر کند و به همین دلیل باند فرودگاه برای فرود آمدن پرواز این تیم خالی نشده بود توضیح داد: متأسفانه شرایط بین‌المللی برای ایران تا حدی خاص است و در عرصه جهانی تحت فشار هستیم. به همین دلیل هر کشوری این حق را به راحتی برای خود قائل است تا هرگونه که می‌خواهد با ما رفتار کند. اجازه بدهید توضیحات کشور‌های خارجی را نپذیرم، زیرا خیلی مواقع زیر توافق‌های خود می‌زنند. امیدواریم به شکل کلی این مشکلات برای هیچ‌یک از تیم‌های ما و اتباع کشورمان در سراسر جهان تکرار نشود.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره وضعیت این تیم عنوان کرد: الحمدلله شرایط خوبی داریم و تمرینات هم تا روز گذشته زیر نظر فرهاد مجیدی و کادرفنی ادامه داشت. شرایط مطلوب است. البته در گروه سختی قرار داریم و قطعا کار استقلال در عربستان دشوار است. با این وجود تلاش کرده‌ایم شرایط مختلفی که می‌تواند در طول این سفر به ما کمک کند، فراهم شود. امیدواریم مجموعه افرادی که می‌توانند در بهبود این شرایط کمک کنند، از هیچ تلاشی دریغ نکنند. از مدیریت فعلی، مدیریت ادواری، هواداران و پیشکسوتان می‌خواهم این تلاش‌ها را انجام دهند تا استقلال با بهترین نتیجه از این مرحله صعود کند.

نظری افزود: ان شاءالله استقلال با سوغاتی خوبی برگردد. فکر می‌کنیم وضعیت تیم خوب است هر چند در فوتبال بحث نود دقیقه و مستطیل سبز در میان است و برخی مسائل می‌تواند نتیجه را تغییر بدهد. امیدواریم مجموع شرایط به بهترین شکل باشد و با بهترین نتایج به ایران برگردیم. البته خودم عازم این سفر نیستم و منظورم از بهترین شرایط برای بازگشت تیم مربوط به خود استقلال است.

وی درباره آخرین وضعیت محمد دانشگر برای سفر به عربستان عنوان کرد: دانشگر تست‌های لازم مربوط به کرونا را پشت سر گذاشته و حتی برای وی ویزا هم درخواست شده. مجموع شرایط را آماده کرده‌ایم که هر زمان کادرفنی به این جمع‌بندی برسد که باید از وی استفاده کند این امکان وجود داشته باشد.

عضو هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: فوتبال یک بازی تیمی است و به شکل طبیعی باید از فردگرایی و فردمحوری عبور کنیم. یکی از مهمترین مؤلفه‌هایی که می‌تواند منجر به پیروزی یک تیم در یک تورنمنت شود و شرایط تیمی را فراهم کند، نظم و انضباط تیمی است. کادرفنی برای حاکم کردن نظم و انضباط تمام تلاش خود را انجام داده‌اند.

نظری تصریح کرد: فکر می‌کنم برخی مواقع با وجود اینکه برای ما محروم بودن از یک بازیکن خوبمان سخت است، اما برای حفظ انسجام تیمی نیاز است اینگونه تصمیم‌ها گرفته شود. مدیریت باشگاه هم همیشه از این گونه تصمیمات کادرفنی حمایت می‌کند.

وی درباره اینکه با این وضعیت دانشگر به دلیل تنبیه انضباطی کادرفنی به عربستان نخواهد رفت گفت: وی همراه کاروان استقلال به عربستان نمی‌رود، ولی شرایط برای دانشگر مهیاست چرا که تست‌های کرونای خود را پشت سر گذاشته و تست این بازیکن هم منفی بوده است ویزا هم برای وی تهیه شده. هر زمان کادرفنی صلاح بداند از دانشگر استفاده کند می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان به استقلال ملحق شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره شرایط امکانات و مسائل لجستیکی در جده عربستان توضیح داد: تمام این مسائل بررسی شده و همه چیز تحت کنترل است. هتل تیم مشخص شده و تمام اتفاق‌هایی که لازم است استقلال در آرامش کار خود را دنبال کند انجام شده. در ابتدای ورود به عربستان بار دیگر از تمام افراد کاروان تست کرونا گرفته خواهد شد امیدوارم جواب این تست هم منفی باشد و مشکلی برای تیم ایجاد نشود.

نظری در ادامه گفتگو با رادیو ورزش تصریح کرد: امیدوارم تمام شهروندان تمام پروتکل‌های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند. اما انتظار می‌رود شهروندان در این وضعیت بهتر احتیاط کنند تا شاهد این نباشیم که عزیزان ما را بیشتر از دست بدهیم. این روز‌ها وضعیت کرونا خیلی خطرناک است. پروتکل‌های مربوط به کرونا را جدی بگیرند و سپس شاهد ریشه‌کن کردن این بیماری باشیم.


برچسب ها: استقلال حجت نظری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *