نخستین تصاویر رسمی از کمدی جنایی «کروئلا» منتشر شد

21:45 - 22 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۵۳۵۳
نخستین تصاویر رسمی از کمدی جنایی «کروئلا» منتشر شد، این فیلم به کارگردانی «کریگ گیلسپی» و با بازی، اما استون در ژانر جنایی و اکشن ساخته شده و اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را از پنجم خرداد ماه سال ۱۴۰۰ آغاز می‌کند.

- نخستین تصاویر رسمی از کمدی جنایی «کروئلا» منتشر شد، این فیلم به کارگردانی «کریگ گیلسپی» و با بازی، اما استون در ژانر جنایی و اکشن ساخته شده و اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را از پنجم خرداد ماه سال ۱۴۰۰ آغاز می‌کند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در دهه ۱۹۷۰ در شهر لندن، طراح مد جوان به نام استلا ده ویل درگیر پوست سگ‌ها به خصوص از نژاد دالماسین می‌شود. تا اینکه او بالاخره تبدیل به یک اسطوره‌ای بی رحم و وحشتناک به نام کروئلا می‌شود.

نخستین تصاویر رسمی از کمدی جنایی «کروئلا» منتشر شد////////////////////یکشنبه

اما استون در نقش استلا کروئلا ده ویل زنی که عاشق پوست حیوانات به خصوص سگ های نژاد دالماسین هست و در این راه تبدیل به یه مجرم بدنام می‌شود. اما تامپسون در نقش بارونس: رئیس خانه مد و فشن که دارای اعتبار بالا هست و استلا رو استخدام می‌کند.

جوئل فرای در نقش جسپر بادون، پاول والتر هوزر در نقش هوراس بادون، امیلی بیچام در نقش آنیتا، مارک استرانگ در نقش بوریس، کربی هوول باپتست در نقش تابیتا، جرمی دمتریو در نقش جرالد از دیگر بازیگران فیلم سینمایی کروئلا هستند. 

«کریگ گیلسپی» از سال ۲۰۰۷ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. گیلسپی به‌خاطر کارگردانیِ فیلمِ لارس و دختر واقعی معروف است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *