رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

«رویین تن»؛ خودروی تاکتیکی با قابلیت مقابله با عملیات‌های تروریستی + عکس

11:21 - 25 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۴۸۰۹
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
رویین تن، خودروی سبک تاکتیکی جدید از بدنه‌ای ضد گلوله در برابر گلوله‌های هسته فولادی برخوردار است، این محصول کاملاً ایرانی، قابلیت مقابله با عملیات‌های تروریستی را دارد.
- نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای حرکت قطار «ما می‌توانیم» بر روی ریل خوداتکایی و نگاه به ظرفیت‌های داخلی، موجی جدید در تولید محصولات دفاعی در صنعت دفاعی کشور ایجاد کرده است.
 
یکی از محصولات دفاعی مهم ساخته شده در سازمان جهاد خودکفایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران خودروی سبک تاکتیکی «رویین تن» است که  ۱۱ مهر ۹۸ با حضور امیر سرتیپ «محمدحسین دادرس» جانشین فرمانده کل ارتش و امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش، در سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی رونمایی شد.
 
«رویین تن»، سلاح بومی مقابله با عملیات‌های تروریستی
 
رویین تن، خودروی سبک تاکتیکی جدید از بدنه‌ای ضد گلوله در برابر گلوله‌های هسته فولادی برخوردار است، این محصول کاملاً ایرانی، قابلیت مقابله با عملیت‌های تروریستی را دارد، «رویین تن» سپری دفاعی برای حذف غبار عملیات‌های تروریستی به عنوان سم‌های خطرناک است، قدرت و تحرک بالا، امنیت جانی خدمه و سرنشینان در میدان مقابله با عملیات‌های تروریستی یکی دیگر از ویژگی‌های رویین تن است.   
 
سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران سازنده رویین تن و شمار زیادی از محصولات دفاعی الحاقی به این نیرو، یکی از پایگاه‌های تولید علم، فناوری و اقتدار در حوزه دفاعی با ساخت انواع محصولات دفاعی در حوزه وسیع صنعت دفاعی کشور است. این سازمان تولید کننده محصولاتی نظیر رویین تن است.

«رویین تن»، سلاح بومی مقابله با عملیات‌های تروریستی/ «رویین تن» صنعت دفاعی ایران، شکست شاخ غول تحریم‌های دفاعی را شکست
 
شکست تحریم‌های نظامی، مدل مُقدسی از دفاع مقدس در سنگر«ما می‌توانیم»
بومی‌سازی در صنعت دفاعی کشور به یک جریان مهم بر مدار خود اتکایی و نگاه ویژه به ظرفیت‌های داخلی تبدیل شده است، نیرو‌های مسلح بعد از گذشت بیش از سه دهه از دفاع مقدس در سنگر خودکفایی و شکست این بار دشمن در میدان نبرد تحریم‌های نظامی، مُدل مقدس دفاع مقدس را در حوزه تولید و بومی‌سازی محصولات دفاعی پیاده کرده است.
 

برچسب ها: ارتش دفاع رویین تن

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *