دستگیری سارق خودرو فراری

۰۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸:۴۳
کد خبر: ۷۱۱۷۹۳
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق خودرو که متواری شده بود خبر داد.
- سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی"در توضیح خبر گفت: مدتی قبل مرد جوانی در تماس با پلیس از سرقت خودرواش خبر داد. او گفت: برای خرید خودروام را به صورت روشن در کنار خیابان پارک کردم و خودم وارد مغازه شدم بدون آنکه سوئیچ را از روی ماشین بردارم. فاصله مغازه تا ماشین خیلی کم بود و برای همین سوئیچ را برنداشتم. هنوز از چند قدمی از ماشین فاصله نگرفته بودم که مردی پشت فرمان خودروام نشست و آن را به سرقت برد.

وی افزود: به دنبال این تماس کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت آغاز و تحقیقات برای پیدا کردن خودرو و دستگیری سارق آغاز شد.

مجیدی گفت: در حالی که تحقیقات ادامه داشت، گزارش تصادفی به پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام شد. مرد جوانی با دو دستگاه خودرو تصادف کرده و راننده خودروی تصادفی در جواب مامور راهنمایی و رانندگی که خواهان مدارک شناسایی و خودرو بود از فرصت استفاده کرده و اقدام به فرار کرد. با استعلام شماره خودرو مشخص شد، همان خودرویی است که چند روز قبل وقتی صاحبش برای خرید وارد مغازه شده بود به سرقت رفته است.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد:، اما مدارکی در خودرو بدست آمد، هویت راننده فراری را برملا کرد. بررسی‌ها نشان می‌داد راننده فراری از سارقان حرفه‌ای خودرو است. با مشخص شدن هویت سارق به نام محسن، تحقیقات ادامه یافت و پاتوق‌های او زیر نظر گرفته شد.

سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی در پایان گفت: در ادامه بررسی‌ها مشخص شد محسن هنگام سرقت خودرویی بازداشت و پس از انتقال به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت در تحقیقات پلیسی و دیدن مدارک پلیسی به سرقت‌های سریالی خودرو اعتراف کرد که تحقیقات برای شناسایی سرقت‌های احتمالی سارق سابقه دار از سوی کارآگاهان پلیس ادامه دارد.

توصیه‌های پلیس:

برچسب ها: پلیس امنیت

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *