امام جمعه بسطام: تنها راه خنثی‌سازی تحریم اعتماد به توان داخلی است

۰۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰:۰۱
کد خبر: ۷۱۱۴۲۳
امام جمعه بسطام با بیان اینکه ما می‌توانیم تحریم را خنثی کنیم و تنها راه آن اعتماد به توان داخلی است، گفت: اما به دشمن اعتماد نداریم و می‌توانیم در خنثی‌سازی تحریم‌ها از دشمن امتیاز بگیریم و روی پای خود بایستیم. این بهترین طرح در برابر مذاکره و برجام است. غیر از این راهی نداریم.
حجت الاسلام سید «علی رضوی‌نسب» با اشاره به اینکه برگشتن یا برنگشتن آمریکا به برجام اهمیتی برای ما ندارد و مهم رفع کامل تحریم‌هاست، بیان کرد: رفع تحریم‌ها در اختیار ما نیست، اما خنثی‌سازی تحریم‌ها دست ماست.
 
 امام جمعه بسطام گفت: یکی از آثار سفر‌های رییس قوه قضاییه به استان‌ها توجه به تولیدات داخلی و راه اندازی برخی کارخانه‌های تعطیل و یا نیمه تعطیلی است که به دلیل مشکلات از چرخه تولید باز ایستاده‌اند.
 
وی با بیان اینکه ما می‌توانیم تحریم را خنثی کنیم و تنها راه آن اعتماد به توان داخلی است، گفت: اما به دشمن اعتماد نداریم و می‌توانیم در خنثی‌سازی تحریم‌ها از دشمن امتیاز بگیریم و روی پای خود بایستیم. این بهترین طرح در برابر مذاکره و برجام است. غیر از این راهی نداریم.
 
رضوی‌نسب با اشاره به اینکه دشمن بدعهد است وما هر چه به او امتیاز بدهیم تحریم‌ها را بیشتر می‌کند، بیان کرد: ما باید تلاش کنیم در جهت خنثی سازی تحریم‌ها گام برداریم بدون نیاز به دشمن و با تکیه بر توان داخلی.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *