رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

یادداشت مجیدی در محکومیت کشتار مردم غزه

13:41 - 21 تير 1393
کد خبر: ۷۱۰
دسته بندی: صفحه نخست ، عمومی
خبرگزاری میزان: مجید مجیدی در واکنش به حوادث غزه نوشت: مرگ و نفرین بر محافل حقوق بشری که چشم و گوششان کر شده و نمی‌بینند این همه ظلمی را که به یک ملت می‌رود، حتما از نگاه بی‌فروغ آن‌ها این همه زن و کودک بی‌دفاع که کشته می‌شوند انسان نیستند!

: مجید مجیدی در واکنش به حوادث غزه نوشت: مرگ و نفرین بر محافل حقوق بشری که چشم و گوششان کر شده و نمی‌بینند این همه ظلمی را که به یک ملت می‌رود، حتما از نگاه بی‌فروغ آن‌ها این همه زن و کودک بی‌دفاع که کشته می‌شوند انسان نیستند!

به گزارش ، مجید مجیدی طی یادداشتی به حمایت از مردم بی‌دفاع غزه پرداخته است که مشروح آن در پی می آید.
در متن کامل این یادداشت به قلم کارگردان شناخته شده کشورمان، این چنین آمده است:
بسمه تعالی
سرزمینی را می‌‌شناسم که به وسعت یک تاریخ به آن ظلم شده… سرزمینی را می‌شناسم که سلاحشان ایمان به خداست، در مقابل بمب‌ها و مو شک‌ها سینه‌شان را سپر می‌کنند. پناهگاهی ندارند در هنگام بمباران‌های وحشیانه اهریمنان. سرزمینی را می‌شناسم که در ماه ضیافت خدا بر سر سفرهٔ سحر و افطارشان بمب‌های ویرانگر است.
مردم این سرزمین به راستی در این ماه میهمان خدا هستند و با شهادتشان برای ابد میهمان خدا خواهند بود. سرزمینی را می‌شناسم که نوجوان آن را به جرم دفاع از سرزمین اشغال شده‌اش زنده زنده او را در آتش می‌سوزانند. مرگ و نفرین بر محافل حقوق بشری که چشم و گوششان کر شده و نمی‌بینند این همه ظلمی را که به یک ملت می‌رود، حتما از نگاه بی‌فروغ آن‌ها این همه زن و کودک بی‌دفاع که کشته می‌شوند انسان نیستند!
البته روی سخن من نه محافل حقوق بشری. نه دولتهای غربی و نه دولتهای عربی که اگر غیرتی داشتند امروز صهیونیزمی نبود، بلکه روی سخن من مردم آزاده جهان است. چطور می‌توان شاهد بود که ده‌ها تن بمب بر سر ملتی بی‌دفاع و مظلوم ریخته شود و جهان در یک سکوت مرگبار فرو رود!
چگونه می‌توان پیکر بی‌جان و آغشته به خون کودکان بی‌دفاع را دید و سکوت کرد! بیاییم همگی ندا دهیم که مردم غزه آغوش ما پناه شماست. به آن‌ها بگوییم که این تصاویر کودکان آغشته به خون در حافظه تاریخی ما می‌ماند و دل‌هایمان برای همیشه نسبت به غاصبان و جلادان صهیونیزم پر از نفرت باقی خواهد ماند. و در آخر به مردم غزه بگوییم ما در کنار شما هستیم دل‌هایمان با شماست و به شما به خاطر پایداری و استقامتتان و شجاعتتان درود می‌فرستیم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *