آزادی ۶۷ زندانی کرمانشاه به همت سازمان بسیج حقوقدانان

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸:۰۲
کد خبر: ۷۰۸۶۵۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از آزادی ۶۷ زندانی این استان به همت سازمان بسیج حقوقدانان خبر داد.
- آیین چهارمین و آخرین مرحله آزادی زندانیان به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه در سالن اجتماعات شهید قدوسی دادگستری کرمانشاه با حضور رئیس کل دادگستری و دیگر مسئولین استان برگزار شد.
 
توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه اظهار داشت: یکی از سیاست‌های کلی دستگاه قضایی به ویژه در دوره ریاست آیت الله رئیسی رئیس  قوه قضاییه، کاهش جمعیت کیفری زندان هاست که اقدامات خوبی در سطح استان در این راستا صورت گرفته که یکی از مصادیق آن مشارکت فعالانه سازمان بسیج حقوقدانان در نهضت آزاد سازی زندانیان است که از هفته بسیج امسال آغاز شده و تاکنون چهار مرحله آزادی  زندانیان به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه صورت گرفته که امروز هم تعداد ۶۷ نفر از زندانیان به کانون گرم خانواده برمی گردند که تعدادی از خانواده‌های محترم آنان در این برنامه حضور دارند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در دوران پر افتخار انقلاب اسلامی هر جا بسیج به موضوعی ورود پیدا کرده، منشاء خیر و برکت برای مردم و انقلاب بوده است، افزود: امروز هم سازمان بسیج حقوقدانان در عرصه‌های تخصصی حقوقی و قضایی به عنوان کمک کار دستگاه قضایی با یک روحیه جهادی ورود پیدا کرده که یکی از خدمات این سازمان آزاد سازی ۳۵۰ زندانی در چهار مرحله آزاد سازی زندانیان بوده است که کار ارزشمندی است.

توسلی زاده همچنین از تلاش شبانه روزی دستگاه قضایی استان در جهت کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها در استان گفت و اظهار داشت: اقدامات خوبی در این خصوص شروع شده و با رعایت خط قرمز دستگاه قضایی که امنیت مردم است استمرار پیدا خواهد کرد.

در پایان این برنامه احکام آزاد سازی تعدادی از زندانیان به نیابت از ۶۷ نفر از زندانیان مشمول آزادی این مرحله به خانواده‌های آنان اهداء شد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *