پلیس: سال ۹۹ سالی امن و با ثبات بود

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳:۴۳
کد خبر: ۷۰۸۲۸۹
به گفته رئیس پلیس پایتخت، سال ۹۹ سالی امن و با ثبات بود.

- سردار حسین رحیمی  در مراسم صبحگاه مشترک با اشاره به حوادث و رویداد‌های مهم سال ۹۹، بیان داشت: در این سال شاهد حوادث و اتفاقات مختلفی بودیم که بحمدالله علیرغم تلاش دشمنان و فشار‌های اقتصادی، سیاسی و... سال ۹۹ با همراهی و همدلی خوب مردم به خوبی به سرانجام رسید.

وی با تاکید بر دشمنی‌های همه جانبه دشمنان برای جلوگیری از انجام صادرات نفت و انجام معادلات بانکی و تشدید تحریم‌های ظالمانه دشمنان، عنوان داشت، با رهبری‌های داهیانه امام خامنه‌ای عزیز و همراهی و همدلی ملت بزرگ و نجیب ایران به همه سختی‌ها فائق خواهد آمد و بحول قوه الهی روز به روز بر شوکت و ابهت ایران اسلامی افزوده خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی فاتب بیان کرد: با اربابی عملکرد سال ۹۹ پلیس پایتخت و کسب رتبه‌های برتر در حوزه‌های مختلف و از جمله در موضوع اشراف فرماندهی، عنوان داشت: امروز با تلاش‌ها و مجاهدت‌های صورت گرفته، شاهد وجود امنیت پایدار و با ثباتی در کشور عزیزمان هستیم و خدا را سپاسگزاریم که در حوزه امنیت داخلی که مهمترین رکن امنیت است، خدمتگزار مردم هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به رضایت مندی رهبر معظم انقلاب در راس و همچنین اکثریت مسئولان و بخصوص مردم شریف و گرانقدرمان از عملکرد نیروی انتظامی، عنوان داشت: این تایید و رضایت از عملکرد و رفتار شما همکاران عزیزم در حوزه‌های مختلف انتظامی و ترافیکی است که باید روز به روز بر اهتمام و جدیت خود در انجام وظایف محوله بیفزاییم و این مهم را تقویت نماییم.

سردار رحیمی افزود: نقش پلیس تهران در بالا بردن وجه نیروی انتظامی در افکار عمومی نقشی بی بدلیل است، چون همواره شما در معرض دید و قضاوت مسئولان هستید.

وی با اشاره به کشف بیش از ۷۶ درصد جرایم در پایتخت و کشف بیش از ۲۶ تن انواع مواد مخدر و برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس و برهم نزنندگان امنیت و آرامش مردم، بیان داشت: با تلاش شبانه روزی همکارانم امروز شاهد امنیتی مطلوب و با ثبات در پایتخت ایران سلامی هستیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه کار شما عبادت است و همواره شما با انجام وظایف خود در حال عبادت هستید چرا که خدمت صادقانه به خلق در حقیقت بزرگ‌ترین عبادت است، گفت: هر لحظه کار شما عبادت است چرا که امنیت که در واقع بزرگ‌ترین هدیه الهی است را باتلاش و مجاهدت خود به مردم تقدیم می‌کنید.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه قدردان تلاش و زحمات شما همکاران عزیزم در برقراری امنیت و آسایش مردم هستم، بیان داشت: مطمئن باشید که دعای خیر مردم بدرقه راه شما خواهد بود وقتی که مجاهدانه و ایثارگرانه برای تامین امنیت و آرامش آنان تلاش می‌کنید.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در سال ۹۹ با طرح‌های مختلف و در حقیقت در اقدامی جهادی با معضلات و جرایم مختلف در حوزه حقیقی و مجازی برخورد کردیم و نتایج قابل قبولی را نیز کسب کردیم، گفت: در رفتار و برخورد با مردم و حتی متهمان و محکومان با متانت و ادب و با سعه صدر برخورد نمایید و هرگز فراموش نکنید که مردم، ولی نعمتان واقعی ما هستند.

وی افزود: باید تلاش نماییم که پلیسی در تراز انقلاب اسلامی باشیم و بیش از پیش برای خدمت به مردم عزیزمان تلاش نماییم و سر از پای و روز و شب نشناسیم.


برچسب ها: پلیس امنیت

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *