۹ ایده کاربردی کم هزینه برای تغییر دکوراسیون

۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰:۰۱
کد خبر: ۷۰۴۹۵۹
برای تغییر دکوراسیون کم هزینه بهتر است با اجرای یک سری روش‌های توصیه شده از سوی دکوراتور‌های حرفه‌ای که در عین سادگی تاثیرگذار هستند آغاز کنیم.

- نمناک نوشت: برای تغییر دکوراسیون کم هزینه بهتر است با اجرای یک سری روش‌های توصیه شده از سوی دکوراتور‌های حرفه‌ای که در عین سادگی تاثیرگذار هستند آغاز کنیم. باوری وجود دارد که چیدمان منزل به سبک مدرن و زیبا نیازمند هزینه فراوانی است، این باور درست نیست و راه و کار‌های زیادی برای بروز کردن سبک منزل و تغییر دکوراسیون کم هزینه وجود دارد که در این بخش به سراغشان رفته ایم.

ایده‌های کاربردی برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

۱. تغییر کاربری وسایل: آیا از جالباسی قدیمی که از مادرتان به ارث برده اید خسته شده اید؟ باور کنید یا نه شما می‌توانید وسایل کهنه و قدیمی خود را تبدیل به وسایل جدید کنید، مثلا می‌توانید مبل‌های کهنه را با رومبلی جدید و نو به روز‌تر کنید و وسایل چوبی را با رنگ‌های مختلف رنگ کنید.

۲. طراحی دوباره وسایل تزئینی: تنها با حرکت وسایل اطراف از جایی به جای دیگر می‌توانید به طور مناسب فضاسازی کنید. نقاط مهم مثل:شومینه، تکیه گاه و پنجره‌های بزرگ برای چیدمان را دوباره شناسایی کنید.

۳. طراحی دیوار اتاق:فیلم نقاشی دیوار یکی از ارزانترین راه‌های طراحی دکوراسیون گهای که توجه بیشتر را به خود جلب می‌کند را برای طراحی دکور منزل استفاده کنید.

۴. خرید از ارزان فروشی‌ها:برای اینکه خانه شیکی داشته باشید نیازی نیست وسایل برند خریداری کنید، با خرید از خرده فروشی‌ها هم می‌توانید منزل زیبا داشته باشید.

۵. نصب جدید کابینت و دسته‌ی کابینت: پول کافی برای نصب کابینت جدید در آشپزخانه را ندارید؟ می‌توانید از نصب چفت و بست جدید استفاده کنید، چون هزینه‌ی کمتری دارد و همچنین می‌توانید لوله کشی منزل، چفت و بست چراغ ها، درو... یک نوع فلز را بکار بگیرید.

۶. استفاده از مهارت‌های خود:با کارکردن خود در منزل، پول زیادی را می‌توانید پس انداز کنید و اگر فرد با مهارتی نیستید می‌توانید از افراد ماهر پرس و جو کنید البته کارگاه‌های طراحی منزل هم وجود دارد.

۷. نمایش تابلو‌های خانوادگی:به جای استفاده از میز برای چیدن عکس، مدال و لوح تقدیر از دیواری با رنگ متفاوت برای چسباندن عکس‌ها استفاده کنید.

۸. نصب لمینت به جای چوب به عنوان کف پوش: امروزه ساخت لمینت‌ها بسیار در مقایسه با چوب با قیمت مناسب و بسیار طبیعی بنظر می‌آیند.

۹. بروز کردن چراغ‌ها: لامپ‌ها و سایر چراغ‌ها بخشی از اتاق را تشکیل می‌دهند و با تعویض یک لامپ و ست آن با سایر وسایل زیبایی بیشتری را ایجاد می‌کنید.

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *