چطور کاشی‌های حمام را تمیز کنیم؟

۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۰:۰۱
کد خبر: ۷۰۴۶۹۴
تمیزکردن درز‌های کاشی‌های حمام آنقدر‌ها هم که تصور می‌شود کار آسانی نیست، اما با رعایت چند نکته ساده می‌توان به راحتی حمام را برق انداخت.

- بیتوته نوشت: حمام جزء قسمت‌هایی از خانه است که اغلب آنگونه که دوست داریم تمیز نمی‌شود، به خصوص درز‌های کاشی‌های حمام که آنقدر‌ها هم که تصور می‌شود تمیزکردنشان کار آسانی نیست. اگر می‌خواهید برای خانه تکانی عید دستی به سروروی حمام بکشید و با استفاده از مواد طبیعی حمامتان را نظافت کنید بهتر است این گزارش را تا انتها بخوانید.

به چه چیزی نیاز دارید:

بطری اسپری خالی

سرکه سفید

صابون سبز

جوش شیرین و / یا کلر

سطل خالی یا سبد لباسشویی

اسفنج تمیز کردن

مسواک قدیمی (برس)

دستکش خانگی

به روش‌های زیر تمیز کنید

برای شروع کار ابتدا لباس‌های قدیمی و دستکش‌های خود را بر تن کنید. سرکه سفید را از بالا به پایین روی کاشی‌های حمام خود اسپری کنید. بگذارید سرکه حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه روی کاشی‌ها بماند. تمیز کردن با سرکه باعث می‌شود که آهک و چربی پس از مدتی حل شوند. حالا کاشی‌های حمام خود را با قسمت زرد اسفنج خود تمیز کنید. قسمت سبز یا صورتی اسفنج می‌تواند به شما بدهد! همه چیز را به خوبی با آب گرم بشویید.

تمیز کردن جوش شیرین

دو قاشق غذاخوری صابون سبز را با ۸ قاشق غذاخوری جوش شیرین مخلوط کنید و با برس روی کاشی‌ها بکشید. با این کار کاشی‌های حمام شما تمیز و براق می‌شوند.

اگر درز‌های کاشی تمیز نشده است؟

کلر را با یک مسواک قدیمی روی تمام درز‌ها بمالید. کلر را به مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بگذارید. سپس درز‌ها را به خوبی با آب بشویید و تمیز کنید!

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *