پاشایی: تیم‌هایی که از پرتاب‌ اوت ما ایراد می‌گرفتند دنبال محمدی هستند/ او دلش با پیکان است و می‌ماند

۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰:۵۱
کد خبر: ۷۰۴۴۴۷
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مربی تیم فوتبال پیکان گفت: محمدی پیشنهادات زیادی دارد، او به غیر از پرتاب‌های اوتش از لحاظ فنی هم بازیکن بسیار خوبی است.

حسین پاشایی در گفت‌وگو با میزان در خصوص شرایط تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: تمرینات ما همچنان ادامه دارد و به دنبال این هستیم با تقویت تیم در نیم فصل دوم تیم خوبی را راهی مسابقات لیگ کنیم؛ ما در نیم فصل اول هم شرایط بدی نداشتیم.

وی در خصوص لیست ورود و خروج پیکان تصریح کرد: با توجه به عملکرد بازیکنان در نیم فصل اول، تارتار لیست خروجی تیم را داده است و طبیعتاً باید بازیکنانی به تیم اضافه شوند. نام‌هایی در لیست ما وجود دارد که به دنبال پیشرفت هستند و باشگاه در حال مذاکره با آنهاست.

مربی پیکان در خصوص پیشنهادهای جدی برای نادر محمدی بیان کرد: محمدی پیشنهادات زیادی دارد؛ او به غیر از پرتاب‌های اوتش از لحاظ فنی هم بازیکن بسیار خوبی است. جالب اینجاست تیم‌هایی که از پرتاب‌های اوت ما ایراد می‌گرفتند الان به دنبال او هستند.

وی خاطرنشان کرد: محمدی با تیم قرارداد دارد و دلش با تیم است و از پیکان جدا نخواهد شد. قطعاً با جذب بازیکنان و تقویت تیم در نیم فصل دوم تیم خوبی از پیکان خواهیم دید.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *