حاج محمدی: زندان فرصت عبرت آموزی برای کارکنان است/ بنای مدیریتی سازمان زندان‌های کشور توجه ویژه به دغدغه‌های پرسنل است

۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷:۳۶
کد خبر: ۶۹۹۳۴۴
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس سازمان زندان‌های کشور با بیان اینکه زندان فرصت عبرت آموزی برای کارکنان است، گفت: بنای مدیریتی این سازمان توجه ویژه به دغدغه‌های پرسنل است.

- طبق گزارش سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، حاج محمدی در دومین روز از سفر خود به استان ولایتمدار اردبیل در جمع کارکنان زندان‌های استان حاضر و با آنان به گفتگو نشست.

در این نشست صمیمانه حاج محمدی ضمن قدردانی از تلاش‌های جهادی همکاران در زندان‌های کشور، زندان را فرصت عبرت آموزی برای کارکنان هم دانست و گفت: عاقبت بدِ طمع، لذت جوئی بی جا، طمع و راه صد ساله را یک شبِ رفتن در امور مادی و دنیا طلبی، در زندان جلوی چشمان ماست.

رییس سازمان زندان‌های کشور افزود: در مقام دستگیری و هدایت افراد؛ گاهی یک نگاه محبت آمیز می‌تواند دل‌هایی را برگرداند و افکاری را دگرگون سازد. فرمایش امام راحل را نباید فراموش کنیم که می‌فرمودند باب رحمت، گناهکاران را بهتر جذب می‌کند.

در ادامه این دیدار کارکنان زندان‌های استان درخواست‌ها و مشکلات خود را مطرح کردند و از سوی ریاست سازمان ارشاداتی در جهت حل و فصل این مشکلات ایراد شد. سوالاتی در خصوص قانون تسری مطرح شد که رییس سازمان زندان‌های کشور ضمن اشاره به اقدامات انجام یافته در این خصوص افزود: پیگیری اجرای قانون تسری وظیفه‌ای بر عهده ما بود که با دعای خیر شما انجام شد و ان شاالله ثمره آن را خواهیم دید، اما فراموش نکنیم که قانون‌های دیگری هم هست که اجرای آن به تصمیم ما برمیگردد نه دیگران مثل قانون تسری صداقت، قانون تسری پاک دستی، قانون تسری از خودگذشتگی که اثر ماندگار هم دارد و اجرای این قوانین نشاط و آسودگی خاطر و آرامش دائمی و قابل اعتماد برایمان به ارمغان می‌آورد.

در حاشیه این دیدار از فرش مزین به تمثال مبارک شهید سلیمانی و همچنین قران کتابت شده توسط احدی از زندانیان پرده برداری شد.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *