امام جمعه گرمسار: رزمایش اخیر پهپادی در سمنان بی‌نظیر بود

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰:۰۱
کد خبر: ۶۹۷۰۵۰
امام جمعه گرمسار با بیان اینکه طی هفته گذشته رزمایش پهپادی که در استان سمنان برگزار شد بی‌نظیر بود، گفت: انجام پروژه‌هایی همچون شهر‌های موشکی یا ناو مکران نشان قدرت ماست چرا که مجموعه‌هایی که نگاه به غرب ندارند با امید به خدا و تکیه به توان خود به این نکته رسیده‌اند و پیشرفت کرده‌اند.

حجت الاسلام سید علیرضا آرامی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به ضرورت رفع تحریم‌ها از جانب طرف‌های برجامی بیان کرد: به آمریکا اصلا اعتماد نداریم و تشنه رابطه با او نیستیم، اما رفع تحریم‌ها باید به طور کلی انجام شود و مسئولین علاوه بر آن باید به فکر خنثی سازی تحریم‌ها باشند.

امام جمعه گرمسار گفت: مسئولین باید چشم امید را از غرب و آمریکا به ظرفیت‌های داخلی بدوزند وبه توان داخلی متمرکز شویم خود را باور کنیم که می‌توانیم.

وی با بیان اینکه طی هفته گذشته رزمایش پهپادی که در استان سمنان برگزار شد بی‌نظیر بود، افزود: انجام پروژه‌هایی همچون شهر‌های موشکی یا ناو مکران نشان قدرت ماست چرا که مجموعه‌هایی که نگاه به غرب ندارند با امید به خدا و تکیه به توان خود به این نکته رسیده‌اند و پیشرفت کرده‌اند.

آرامی افزود: «ما می‌توانیم» را در هر عرصه‌ای باید به منصه ظهور بگذارید در حوزه خودروسازی و در حوزه‌های مختلف اقتصادی تا از این وضعیت به وضعیت بهتری برسیم. ما قدرت ایمان داریم و با قدرت ایمان و تلاش می‌توانیم به هر موفقیتی دست یابیم.

امام جمعه گرمسار با اشاره به اینکه دولت دوازدهم در طی ماه‌های باقی مانده انگیزه خود را از دست ندهد، گفت: دولت باید با مجلس تعامل داشته باشد و پروژه‌های ناتمام را به اتمام برساند. در شهرستان گرمسار چند طرح آبرسانی و عمرانی در جاده‌ها وجود دارد که باید تمام شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *