کاهش ۵۰ درصدی تردد‌ها و ۳۸ درصدی تصادفات در بحران کرونا

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳:۵۷
کد خبر: ۶۹۵۵۷۵
رییس پلیس راهور ناجا گفت: در ایام بحرانی کرونا شاهد کاهش ۵۰درصدی تردد‌ها و کاهش ۳۸درصدی تصادفات هستیم.
- سردار سید کمال هادیانفر در همایش پلیس راهور ناجا که صبح امروز با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، گفت: امروز افتخار میزبانی از وزیر بهداشت را داریم و همکاران ما در استان‌ها نیز به صورت ویدیو کنفرانس همراه ما هستند.

وی افزود: برای سلامتی همه کارکنان سلامت و نیروی انتظامی دعا می‌کنیم و امیدواریم زودتر این بیماری از جهان محو شود.

این مقام ارشد انتظامی  درباره عملکرد پلیس راهور در بحران کرونا ادامه داد: ۴ راهبرد اصلی در مدیریت و مهار این بیماری مطرح شده است. تاکید بر آزمایش، جداسازی مبتلایان، توسعه و ترویج بهداشت، اعمال محدودیت‌ها بود که با مدیریت وزیر بهداشت انجام شد.

سردار هادیانفر بیان کرد: در سه مرحله، اعمال محدودیت‌ها انجام شد. اولین مرحله در ایام نوروز۹۹، که ۷هزار نیرو ما خدمت رسانی کردند، دومین مرحله در آبان ماه با هزار تیم و مرحله سوم در آذر و دی ماه اجرا شد که با ۱۰هزار نیروی پلیس و با استفاده از دوربین‌ها انجام شد.

وی افزود: در طرح محدودیت‌های ترددی، در شهر‌های قرمز۹۴درصد، نارنجی ۵۱ و تردد شبانه۵۲ درصد  از متخلفان اعمال قانون شده اند. همچنین شاهد ۵۰درصدی تردد‌ها در کشور بودیم.

این مقام ارشد انتظامی درباره تصادفات ادامه داد: در در ده ماهه سال جاری، ۱۶درصد کاهش جانباختگان،۲۲ درصد کاهش جرحی، ۳۸ درصد کاهش خسارتی و در مجموع ۳۶درصد  در تصادفات کاهش داشتیم.

رییس پلیس راهور گفت: دکتر نمکی در سخت‌ترین شرایط ایستادگی کردند و این بحران را مدیریت کردند. من از همه عزیزان  کادر درمان نهایت سپاسگزاری را دارم.

بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *