تحول در آموزش؛ عامل مهم خنثی‌سازی تحریم‌ها

۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰:۰۱
کد خبر: ۶۹۱۵۷۴
نماینده ولی فقیه در استان یزد ضمن انتفاد از اینکه امروز آموزش در کشور سطحی‌نگر است؛ گفت: تحول در آموزش به عنوان رکن مهمی در خنثی‌سازی تحریم‌ها باید مدنظر قرار بگیرد چرا که با اطمینان، جدیت و تلاش جهادی هر مشکلی قابل حل است.

آیت‌الله محمدرضا ناصری‌یزدی در گفت‌وگو با میزان، ضمن اشاره به خنثی‌سازی تحریم‌ها شجاعت، حرکت جهادی، تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و استفاده از نیرو‌های داخلی و جوانان را از مهمترین راهکار‌های رفع تحریم‌ها و خنثی کردن آن دانست.

امام جمعه یزد گفت: متاسفانه امروز با کمبود اعتماد به نفس در بین برخی مسئولان مواجه هستیم و آن نداشتن خودباوری است. خود را باور نداریم در حالی که استعداد‌ها و توانایی‌های ما از غربی‌ها بسیار فراتر است.

وی ضمن انتفاد از اینکه امروز آموزش در کشور سطحی‌نگر است؛ ادامه داد: تحول در آموزش به عنوان رکن مهمی در خنثی سازی تحریم‌ها باید مدنظر قرار بگیرد چرا که با اطمینان، جدیت و تلاش جهادی هر مشکلی قابل حل است.

ناصری‌یزدی به بحران کرونا طی یکسال اخیر اشاره کرد و گفت: در این ایام در کشورمان کار‌هایی انجام شد که شاید تصور آن سخت بود و بسیاری از نشدنی‌ها تحقق پیدا کرد و یکی از دلایل اصلی آن خودباوری بین اقشار مختلف مردم بود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *