اکبرپور: سرمربی در تنبیه بازیکنانش مختار است/ هواداران استقلال حق دارند قهرمانی بخواهند

۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵:۱۷
کد خبر: ۶۸۹۶۹۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران توقع جام و قهرمانی دارند و این خواسته کاملا به حق است.
علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با میزان، در خصوص فسادی که در برخی از تیم‌های پایه فوتبال ایران پیش آمده، اظهار داشت: متاسفانه مشکلاتی از قبیل شرط بندی، نفوذ در داوری‌ها و حضور بازیکنان سفارشی در تیم‌های پایه بسیار زیاد شده است. به گونه‌ای که می‌توان گفت این جریانات در پایه‌ها بیشتر از بزرگسالان ریشه کرده است. من اهل رفتن به سفره خانه و قهوه‌خانه‌ها نیستم اما شنیده‌ام که بسیاری از نتایج در اینگونه مکان‌ها رقم می‌خورد!

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان استقلال در رابطه با حضور ناصر فریادشیران به عنوان مدیر آکادمی در این باشگاه، گفت: فریاد‌شیران از زمانی که به آکادمی آمده درحال تلاش است و سعی می‌کند آکادمی را سر و سامان بدهد. با توجه به تغییرات مدیریتی در باشگاه، مشکلات زیادی در تیم‌های پایه به وجود آمده که فریاد‌شیران قول داد موانع و مشکلات را برطرف کند و امکانات لازم را در اختیار تیم‌های پایه قرار دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد محمود فکری در استقلال تصریح کرد: همین که استقلال در صدر جدول است یعنی تیم از نظر نتیجه‌گیری موفق بوده اما هواداران دوست دارند که تیم زیبا بازی کند و کنار آن نتیجه هم بگیرد. فشار‌ها در استقلال بسیار بالاست و با توجه به اینکه چندین سال در کسب جام موفق نبوده‌ایم، هواداران توقع جام و قهرمانی دارند و این خواسته کاملا به حق است. باید به فکری زمان داد. دربی را در پیش داریم و باید همه هواداران، پیشکسوتان، مدیران و ارکان باشگاه کمک کنند تا به هرنحوی استقلال پیروز این مسابقه باشد. با پیروزی در دربی بسیاری از مشکلات تیم حل خواهد شد.

اکبرپور افزود: شرایط دربی همیشه متفاوت با بازی‌های دیگر است. نمی‌توانیم بگوییم چون پرسپولیس در دو دیدار قبلی نتوانسته پیروز شود در مقابل ما ضعیف خواهد بود. بسیاری از مواقع تیمی که در جدول شرایط مناسبی را نداشته پیروز دربی بوده است. باید این بازی را با تمام توان وارد میدان شویم چون شکست در دربی شرایط را برای ما بسیار سخت‌تر از حال حاضر خواهد کرد. من اهل پیش‌بینی نیستم اما دوست دارم استقلال پیروز دربی باشد.

وی در پایان درباره اخراج میلیچ از تمرینات استقلال، خاطرنشان کرد: دقیقا از ماجرای میلیچ باخبر نیستم. او را بازیکن خوب و حرفه‌ای می‌دانم که همیشه با تمام وجود در خدمت استقلال بوده است. امیدوارم همه مشکلات برطرف شود چون بودن میلیچ می‌تواند به استقلال کمک کند. البته این نظر من است و سرمربی تیم در تنبیه بازیکنانش مختار است اما چون نزدیک دربی هستیم هرچه حاشیه‌ها کمتر شود آرامش و موفقیت استقلال بیشتر خواهد بود.

برچسب ها: استقلال اکبرپور

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha