اکبرپور: تا استقلال یک بازی را می‌برد برایش حاشیه درست می‌کنند/ برای قهرمانی باید در تمام بازی‌ها پیروز شد

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵:۰۱
کد خبر: ۶۷۸۸۹۳
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: همچنان آدم‌هایی هستند که برای استقلال حاشیه‌سازی می‌کنند و با شایعاتی که راه می‌اندازند به دنبال بردن تیم به حاشیه هستند.

علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط تیم فوتبال استقلال قبل از بازی مقابل پیکان، اظهار داشت: بعد از شکست مقابل فولاد یکسری حواشی در استقلال به وجود آمد که کار کادرفنی را سخت کرده بود اما خوشبختانه استقلال با برد مقابل ماشین‌سازی موفق شد از حواشی ایجاد شده عبور کند.

وی ادامه داد: استقلال مقابل ماشین‌سازی خوب موقعیت خلق کرد اما به دلیل بازی بسته حریف و تراکم این تیم در خط دفاع کار برای استقلال مشکل شده بود. با این حال، ضربه خوبه میلیچ سه امتیاز را برای استقلال آورد که بسیار حائز اهمیت بود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: همچنان آدم‌هایی هستند که برای استقلال حاشیه‌سازی می‌کنند و با شایعاتی که راه می‌اندازند به دنبال بردن تیم به حاشیه هستند. کادرفنی استقلال باید با حواس جمع این حواشی و شایعات را کنترل کند.

اکبرپور در پایان در خصوص بازی با پیکان خاطرنشان کرد: اگر استقلال می‌خواهد قهرمان شود باید تمام بازی‌ها را ببرد. تیم‌هایی که مقابل استقلال بازی می‌کنند برای یک امتیار به میدان می‌آیند و استقلال باید قدر تک موقعیت‌های خود را بداند تا از کورس قهرمانی عقب نماند.


برچسب ها: استقلال اکبرپور

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha