صعود ورزشکاران سپک تاکرا ایران به یک‌چهارم نهایی فستیوال مجازی آمادگی جسمانی جوانان جهان

15:23 - 30 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۶۱۷۶
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
ورزشکاران سپک تاکرا ایران به مرحله یک چهارم نهایی فستیوال مجازی آمادگی جسمانی جوانان جهان صعود کردند.

- طبق اعلام روابط عمومی انجمن سپک تاکرا ایران، نخستین دوره رویداد جهانی United Through Sport (اتحاد از طریق ورزش) در پی شیوع ویروس کرونا در جهان و تحت نظارت و تایید کمیته بین المللی المپیک و به صورت مجازی با حضور ورزشکاران برتر نوجوان و جوان فدراسیون‌های بین المللی مورد تایید IOC و اسپورت اکورد از تاریخ ١٠ آبان با حضور بی‌شمار ورزشکاران مطرح و ملی‌پوش بین سنین ١٠ الی ١٨ سال از رشته‌های مختلف ورزشی آغاز شده و تا ١٠ دی ادامه خواهد داشت.

در همین راستا و با هماهنگی فدراسیون جهانی سپک تاکرا، انجمن این رشته در ایران با تلاش‌های انجام شده توسط سهراب آزاد ریاست، علی فولادی راد دبیر و یلدا قاسمی نایب رئیس بانوان تعداد ٧ ورزشکار دختر و پسر منتخبرا به ستاد برگزاری این جشنواره معرفی و در بخش MAX FIT ثبت نام کرد.

در پایان دور مقدماتی و پس از بازبینی فیلم‌های ارسالی توسط داوران کمیته بین المللی المپیک، موژان عابدلاتی از جزیره کیش در رده سنی ١٠ الی ١۵ سال، اهورا نصرتی از استان کرمانشاه و امیر محمد شبستری فام از استان آ. شرقی هر دو در رده سنی ١۶ الی ١٨ سال توانستند با پشت سر گذاشتن رقبا به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کنند.

در این مرحله این سه ملی‌پوش سپک تاکرا زیر ١٨ سال ایران باید با ٢۶۵ ورزشکار از سرتاسر جهان رقابت کنند تا بتوانند به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.

لازم به ذکر است در بخش MAX FIT ۷۰۰ ورزشکار از سرتاسر جهان در دور مقدماتی با هم رقابت کردند.


برچسب ها: سپک تاکرا

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *