رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اعتراض باشگاه پرسپولیس به بخشیده نشدن کارت قرمز کامیابی‌نیا

15:13 - 30 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۶۱۷۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
باشگاه پرسپولیس به بخشیده نشدن کارت قرمز هافبک این تیم معترض شد.
- طبق اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و نفت آبادان از سری رقابت‌های هفته دوم بیستمین دوره رقابت‌های لیگ‌برتر، جام خلیج فارس، ساعت یازده امروز جمعه به ریاست امیر داوود زاده، ناظر مسابقه، در سالن کنفرانس روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، برگزار شد.

از پرسپولیس نیز افشین پیروانی و علیرضا اشرف، مدیران تیم و رسانه‌ای تیم، در این جلسه حضور پیدا کردند.

در این نشست بخش مهمی از صحبت‌ها، به مسایل مربوط به اجرای پروتکل‌های پیشگیرانه برابر کرونا، چون محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای افراد، برای حضور در ورزشگاه، رختکن و مواردی از این دست اختصاص داشت.

پرسپولیس در این دیدار که اولین میزبانی خود را در فصل جدید انجام خواهد داد، یک‌دست سرخپوش است و دروازه‌بان مشکی می‌پوشد. صنعت نفت آبادان نیز در این بازی یکدست زردپوش خواهد بود و دروازه‌بان این تیم، طوسی به تن خواهد کرد. در این جلسه همچنین از سوی نماینده ورزشگاه آزادی اعلام شد که با درخواست ارایه شده از سوی باشگاه پرسپولیس، برای اجرای طرح موزاییکی، روی سکو‌های ورزشگاه مخالفت شده است.

این مساله در حالی مطرح شد که پرسپولیس، میزبان مسابقه است. افشین پیروانی هم با اعلام این‌که در دیگر بازی‌ها سکو‌ها برای انجام طرح‌های هواداری، در اختیار تیم میزبان بوده است، به این موضوع معترض شد. وی افزود: این تبعیض و همچنین در اختیار میزبان نبودن سکو‌ها که یک عرف بدیهی در فوتبال است، یک رفتار عجیب است و خواهان رسیدگی به این موضوع شد.

همچنین، علیرضا اشرف، نیز به این مساله اعتراض کرد که با وجود رویه بودن در سال‌های گذشته، کارت قرمز کمال کامیابی‌نیا بخشیده نشد در حالی که تصاویر ویدویویی و نظر کارشناسان داوری موید این نکته بود که داور مسابقه در صدور کارت زرد دوم و اخراج بازیکن، مرتکب اشتباه شده است. وی ادامه داد: کمیته داوران در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، اشتباه داور را تایید، ولی اعلام کرد به دلیل قوانین، امکان برگرداندن کارت، وجود ندارد، در حالی که این ادعا درست نیست و قبلا چنین اتفاقی افتاده است.

برچسب ها: پرسپولیس مدیران

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *