بازدید دادستان اردکان از هشت واحد آهکی/ در خصوص تصرفات اراضی ملی دستورات لازم صادر شد

16:00 - 30 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۶۱۶۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اردکان گفت: یکی از اولویت‌های مهم دستگاه قضا، حمایت از واحد‌های تولیدی، توجه به اقتصاد و بررسی مشکلات تولیدکنندگان برای تحقق شعار سال است.
- مهدی حسن پور در حاشیه بازدید از واحد‌های تولیدی شهرستان اردکان بیان داشت: تعامل و هم اندیشی مسئولان، بررسی مشکلات، بکارگیری عزم جدی در بالا بردن حمایت از تولیدکنندگان داخلی از تاکیدات و اهداف دستگاه قضایی است.

این مقام قضایی در رابطه با ادامه دادن کار واحد‌های تولیدی موفق اظهار داشت: واحد‌های تولیدی با توجه به جهش تولید با همت بالا و قدرت تمام کار خود را ادامه دهند، زیرا برای رفع وابستگی به اقتصاد بیرونی و مقابله با تحریم‌ها باید به تولیدات داخلی اتکاء کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به رویکرد قوه قضائیه در راستای حمایت از تولیدکنندگان، با هرگونه اقدامی که مانع تراشی شده و باعث حرکت یا کند شدن روند فعالیت واحد‌های تولیدی شود، دادستانی قاطعانه برخورد خواهد کرد.

حسن پور تصریح کرد: سیاست دستگاه قضا حمایت از فعالان عرصه تولید است، اما فعالین این عرصه نیز باید با توجه به شرایط شهرستان به ویژه در حوزه آلودگی هوا پایبند قوانین و دستورالعمل‌های این حوزه باشند.

شایان ذکر است در این بازدید، دادستان اردکان در معیت روسای ادارات منابع طبیعی و محیط زیست اردکان از ۸ واحد آهکی شهرستان بازدید و ضمن استماع مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در خصوص میزان تصرفات مجاز و غیرمجاز اراضی ملی دستورات لازم را صادر کرد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *