گوشت گوسفندی در میادین میوه و تره بار ارزان‌تر است

13:45 - 30 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۶۱۰۸
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از ارزان‌تر بودن قیمت گوشت گوسفندی در میادین تره بار نسبت به سطح شهر خبر داد.

- باشگاه خبرنگاران نوشت: سعید راد درخصوص قیمت اقلام در میادین میوه و تره بار اظهار کرد: سازمان میادین میوه و تره بار در راستای حمایت از سبد خانوار تلاش می‌کند اقلام اساسی خانوار‌ها تا آنجا که امکان دارد، با قیمتی ارزانتر از سطح شهر به دست مصرف کنندگان برساند.

وی افزود: بر همین اساس تلاش کرده ایم، اقلامی را هم که ممکن است گاهی اوقات در میوه فروشی‌های سطح شهر هم یافت نشود، در میادین میوه و تره بار اصلی تامین کنیم.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران تصریح کرد: در این مسیر موفق شدیم در هفته سوم آذر سیب قرمز و انار را ۳۵ درصد ارزان‌تر از سطح شهر و به ترتیب با قیمت ۸۵۰۰ و ۹۸۰۰ تومان به دست مصرف کننده برسانیم.

راد گفت: همچنین بادمجان با قیمت ۴۵۰۰ تومان ۴۴ درصد ارزان‌تر از سطح شهر است و انگور با ۴۲ درصد کمتر از سطح شهر با قیمت ۱۰۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی در خصوص قیمت سایر اقلام اساسی، اظهار کرد: گوشت گوسفندی ۲۰ درصد ارزان‌تر از سطح شهر و با قیمت هر کیلو ۱۰۷ هزار تومان به فروش می‌رسد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *