رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

منصوریان: روی اشتباه فردی گل خوردیم/ مدعی قهرمانی در لیگ بیستم هستیم

18:54 - 29 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۹۶۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال تراکتور از عملکرد تیمش در دیدار مقابل نساجی مازندران ابراز رضایت کرد.

- علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران اظهاراتی داشت که در ادامه مهم‌ترین بخش‌های آن را می‌خوانید:

*به دو تیم خسته نباشید می‌گویم مخصوصاً تیم خودمان که خیلی زحمت کشید. تیم ما در روند تاکتیکی فوق‌العاده خوب کار کرد و تنها راه گل خوردن ما اشتباه فردی می‌توانست باشد که همین اتفاق رخ داد و باعث شد یک بر صفر عقب بمانیم.

*باید در طول هفته کار کنیم، چون مدعی لیگ هستیم و نباید موقعیت از دست بدهیم. از آسیب‌دیدگی خانزاده بسیار ناراحت هستم، چون بازیکن خوب ما از زمین خارج شد و مجبور شدیم ۲ تعویض پی در پی داشته باشیم.

*پروتکل‌های بهداشتی ایجاب می‌کرد فقط ما و حریف در میدان باشیم. مجموعه ما با نیمکت باید نزدیک به ۵۰ نفر می‌شد. متاسفانه پروتکلی رعایت نشد و بعد از بازی ۲۰۰ نفر داخل زمین بودند.

*امروز ما نساجی را با تماشاگر داشتیم و از روی سکو به ما توهین می‌شد. این‌ها که نمی‌تواند خارج از استادیوم باشد. از بچه‌هایم بسیار راضی هستم و آنها فوق‌العاده خوب کار کردند، اما در تمام کردن موقعیت دچار مشکل هستیم که باید رفع شود.

*عزیزان بودند و چطور می‌گویید ۴ تا عکاس بودند. بعد از بازی ۲۰۰ نفر خسته نباشید می‌گفتند. با احترام به هیئت فوتبال که آنها را دوست دارم، باید بگویم شما مجبور نیستید این حرف را بزنید.

*مدیریت باشگاه نساجی از دوستان خوب من است. کمترین حق فوتبال مازندران این است که تبدیل به چمن طبیعی شود. آخرین بار ۲۶ سال قبل اینجا آمدم.

*به کرمانشاهی و تیم او تبریک می‌گویم. آوانتاژ‌های او خوب بود. خوشحالم که کرمانشاهی برگشت. حتی اگر امروز می‌باختیم، او فوق‌العاده بود.

*از فدراسیون خواهش می‌کنم، اعلام کنند اگر ۲۰ داور در لیگ داریم، با آن‌ها قرارداد حرفه‌ای ببندند. می‌توانند قرارداد ۵۰۰ میلیونی ببندند و هر تیم وظیفه دارد حق داوری را بدهد.

*به حق داوران ظلم می‌شود. همین که درباره نحوه داوری کرمانشاهی صحبت کنیم، بی‌احترامی است. هفته قبل سیدعلی قضاوت کرد و ۲ امتیاز از دست دادیم اما چیزی از ارزش‌های سیدعلی کم نمی‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *