اولین پیروزی سپاهان با نویدکیا در لیگ بیستم/ شاگردان خطیبی ترک عادت نکردند

18:20 - 29 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۹۳۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته دوم لیگ بیستم، با برتری زردپوشان اصفهانی به پایان رسید.

- در چارچوب هفته دوم لیگ بیستم، تیم‌های فوتبال سپاهان و آلومینیوم اراک امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه‌ نقش جهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با یک گل به سود شاگردان نویدکیا خاتمه یافت.

گل: سجاد شهباززاده در دقیقه ۵۶

سپاهانی‌ها که بازی هفته گذشته را با نتیجه سه بر یک به گل‌گهر سیرجان واگذار کرده بودند با این پیروزی نخستین سه امتیاز فصل خود را کسب کردند.

شاگردان رسول خطیبی هم که هفته گذشته با سه گل و یک اخراجی مغلوب نساجی شده بودند ترک عادت نکرده و ضمن قبول شکستی دیگر باز هم در این دیدار اخراجی دادند تا از این حیث در لیگ بیستم رکورددار شوند.

حوادث مهم:

دقیقه ۷: ارسال مرتضی منصوری که در این بازی جانشین دانیال اسماعیلی فر شده، با ضربه سر شهباززاده همراه شد، ولی گلر آلومینیوم جایگیری خوبی داشت و توپ را به آغوش کشید.

دقیقه ۱۵: بار دیگر سنک روی دروازه سپاهان خطرساز ظاهر شد، ولی باز هم پیام نیازمند بهتر عمل کرد و شوت این بازیکن که از پشت محوطه جریمه زده شده بود را هوشمندانه به صورت دوضرب در اختیار گرفت.

دقیقه ٢٠: شوت نورافکن روی ضربه ایستگاهی با قدرت زده شد و با فاصله کمی از کنار دروازه حسن پور راهی اوت شد.

دقیقه ٢۶: ضربه خوب محمدرضا خلعتبری از روی ضربه ایستگاهی با فاصله بسیار کمی راهی اوت شد.

دقیقه ۴٠: اشتباه حسن پور گلر تیم فوتبال آلومینیوم در شروع مجدد بازی، با هوشیاری سروش رفیعی می‌توانست به گل اول بازی تبدیل شود، ولی ضربه هافبک سپاهان با اختلاف بسیار اندکی راهی اوت شد.

دقیقه ۴۶: ضربه فنی سروش رفیعی آخرین ضربه بازیکنان به توپ در نیمه اول بود و شوت او از روی یک ضربه ایستگاهی به اختلاف کمی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۵٢: کار ترکیبی زیبای سپاهانی‌ها که با پاس‌های سریع و متوالی پشت محوطه آلومینیوم تجمع کرده بودند، سرانجام با پاس زیبای کریمی به مرتضی منصوری رسید، ولی داور آفساید اعلام کرد.

دقیقه ۷۵: پاس دقیق محبی در محوطه جریمه با پاس در عرض شهباززاده در دهانه دروازه خالی به حسینی رسید، ولی وینگر راست طلایی پوشان با بی دقتی این موقعیت را به راحتی از دست داد.

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، محمدرضا مهدی زاده، مهدی محمدنژاد، امید نورافکن، مرتضی منصوری، محمد کریمی، جلال، علی‌محمدی (۸۲ - مهدی کیانی)، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی (۸۲ - دانیال اسماعیلی‌فر)، محمدرضا خلعتبری (۶۷ - محمد محبی)، سجاد شهباززاده

ترکیب آلومینیوم اراک:

رضا حسن‌پور، محمد ایرانپوریان (۷۰ - محمد جواد عباسی)، رامتین سلیمان‌زاده، مهدی حسینی، امید سینگ، پوریا آریاکیا، محسن ربیع‌خواه، مصطفی احمدی (۸۳ - امیر نوری)، امیرمحمد هوشمند، مرتضی آقاخان (۸۳ - اسماعیل شریفات)، جابر انصاری (۴۵ - محمدی علی نژاد)ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *