برخورد دو قطار در قزوین حادثه آفرید

20:53 - 28 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۸۶۰
قطار مسافری رشت به مشهد در برخورد با قطار باری تهران در محدوده راه آهن نیکویه در مسیر راه آهن تاکستان دچار حادثه شد.

- قطار مسافری رشت به مشهد در برخورد با قطار باری تهران به شمال در ایستگاه یزده رود تاکستان دچار حادثه شد.

این حادثه دقایقی پیش در محدوده راه آهن نیکویه در مسیر راه آهن تاکستان به سمت رشت رخ داد و هنوز جزئیاتی از حادثه منتشر نشده است.

مجتبی خالدی: هیچ واگنی از ریل خارج نشده است
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۸

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت‌وگو با میزان گفت: هیچ واگنی از ریل خارج نشده است. مصدوم جدی این حادثه ندارد. ۲۳ نفر از افرادی که در این حادثه دچار اضطراب و ترس و کوفتگی شدند به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدند.

معاون مسافری راه آهن: هیچ مسافری آسیب ندیده است
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۱

طبق اعلام روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، میر حسن موسوی معاون مسافری راه آهن افزود: دقایقی پیش لوکوموتیو قطار مسافری با واگن متوقف در ایستگاه کوهین در مسیر راه آهن تاکستان به سمت رشت، برخورد کرد که خوشبختانه در این حادثه هیچ مسافری مصدوم نشده است و تکنسین‌های اورژانس نیز به محل حادثه اعزام شده‌اند.

موسوی ادامه داد: قطار مسافری رشت- مشهد در ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه با سازمانی که ۲ عدد دیزل به شماره‌های ۱۵۰۷ و ۱۶۲۰ در ایستگاه راه آهن کوهین وارد خط مسافری شده و با واگنی که در آنجا متوقف بوده برخورد می‌کند.

معاون مسافری راه آهن خاطر نشان کرد: خوشبختانه به هیچ کدام از مسافران آسیبی وارد نشده و تا چند دقیقه دیگر دیزلی که برای امداد ارسال شده بود جایگزین شده و قطار مسافری به سیر خود ادامه خواهد داد.

موسوی، واژگونی ۲ واگن قطار به صورت کامل را تکذیب کرد و اعلام کرد که در این حادثه هیچ مشکلی برای مسافران و یا واگن‌ها رخ نداده است.

حادثه تلفات جانی نداشته است
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۴

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت:حادثه برخورد و واژگونی قطار در قزوین تلفات جانی نداشته و تنها چند مسافر به‌طور سطحی مجروح شدند که مداوای سرپایی آن‌ها ادامه دارد.

[video src='https://www.mizan.news/wp-content/uploads/2022/01/2855531_162.mp4']
جزئیات حادثه در ایستگاه راه آهن کوهین
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۵۹

موسوی، معاون امور مسافری راه آهن گفت: قطار در ایستگاه کوهین، پس از ورود به خط فرعی با واگنی که روی خط متوقف شده بود برخورد می‌کند.

در این حادثه خوشبختانه کسی آسیب ندید.

آخرین خبرها از برخورد دو قطار در قزوین
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۵۰

آمبولانس ‌های اورژانس به محل حادثه اعزام شده اند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *