موج سوم کمک‌های مؤمنانه در قالب مسجد‌ و محله‌محور در کاشان

21:30 - 28 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۷۸۸
عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه در موج سوم کرونا کمک‌های مؤمنانه در قالب مسجد‌محور و محله‌محور صورت گرفته است گفت: خیرین در قالب سلامت محور و تامین معیشت آسیب دیدگان ناشی از کرونا کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به بیمارستان‌ها با ارائه بسته‌های سلامت، سبد کالا و غیره ارائه کردند.
آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به موج سوم کمک‌های مؤمنانه در بحران کرونا گفت: بعد از انتشار ویروس منحوس کرونا و تعطیل شدن برخی از مشاغل به فرمان مقام معظم رهبری اقدامات حمایت‌گرانه گسترده‌ای در سراسر کشور برای ارائه خدمات به خانواده‌های آسیب دیده از بحران کرونا آغاز شد و مردم کاشان نیز در این امر فعال بودند.
 
عضو مجلس خبرگان گفت: مؤسسات خیریه، مردم و سازمان‌های ذی‌ربط پای کار آمدند و در قالب کمک‌های مؤمنانه و در خور تحسین بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان به اعتبارات مردم و خیرین فقط در مدرسه سازی برای ارتقاء شاخص‌های فرهنگی انجام شده است.
 
وی افزود: برخی از کمک‌های مؤمنانه در کاشان بر عهده مردم است و مردم با فرهنگ بالا حضور دارند و جز پیشتازان هستند.
 
سلیمانی گفت: کمک‌های مؤمنانه در قالب مسجد‌محور و محله‌محور صورت گرفته است و همه ارگان‌های فرهنگی و اقتصادی وارد میدان شدند.
 
عضو مجلس خبرگان افزود: همچنین خیرین در قالب سلامت محور و تامین معیشت آسیب دیدگان ناشی از کرونا کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به بیمارستان‌ها با ارائه بسته‌های سلامت، سبد کالا و غیره انجام دادند. 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *