رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

جشنواره برندها در تمرین استقلال + عکس

14:26 - 28 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۷۳۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال یک اتفاق جالب رخ داد.

- یکی از معضلات باشگاه استقلال در فصل جدید بحث البسه این تیم است. آبی‌پوشان هنوز با وجود اینکه لیگ بیستم را شروع کرده‌اند، لباس و طرح مشخصی برای البسه خود ندارند.

باشگاه استقلال در آستانه شروع لیگ برتر تصمیم گرفت به دلیل بروز برخی از اختلافات، با تامین کننده البسه تیم فوتبال خود قطع همکاری کند. مدیران این باشگاه پس از مذاکراتی که با یکی از تامین کننده‌های اسبق خود داشتند در نهایت با آنها به توافق رسیدند و لباس‌های این برند را در بازی اول مقابل مس رفسنجان استفاده کردند.

با این حال، شب گذشته (سه‌شنبه) باشگاه استقلال اعلام کرد با این برند هم به خاطر پایین بودن کیفیت آن قصد همکاری ندارد و می‌خواهد با یک تامین کننده دیگر کار کند. با این شرایط استقلال در آستانه برگزاری دومین بازی خود در لیگ برتر مقابل فولاد، پس از جنجال‌های زیاد و رد کردن دو برند، در نهایت لباس خود را تهیه کردند.

در این میان، اما یک اتفاق جالب در تمرین امروز استقلال رخ داده است. علی‌رغم اینکه این باشگاه اعلام کرده بود لباس‌های جدید با برند جدید تهیه شده، هرکدام از بازیکنان و مربیان استقلال از یک برند متفاوت نسبت به یکدیگر در پوشش تمرینی خود استفاده کرده بودند که همین مسئله توجهات را جلب کرد.

جشنواره برندها در تمرین استقلال + عکس

جشنواره برندها در تمرین استقلال + عکس

با این شرایط، باید منتظر ماند و دید در نهایت آیا باشگاه استقلال با برندی که اخیرا با آن توافق کرده همکاری می‌کند یا ترجیح می‌دهد دوباره از لباس‌های تامین کننده دیگری در طول فصل استفاده کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *