اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی درباره محدودیت‌های جدید کرونا

13:36 - 28 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۷۰۵
سازمان تأمین اجتماعی درپی اعمال محدودیت‌های جدید در شهر‌های قرمز که به تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا رسیده، اطلاعیه مهمی صادر کرد.

- بنا بر اعلام  اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، با توجه به مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا که سبب تعطیلی حداقل دو سوم کارمندان دستگاه‌های اجرایی در شهر‌های قرمز می‌شود، ممکن است، برخی شهروندان تصمیم بگیرند باتوجه به افزایش ساعات فراغت، برای پیگیری مسائل مرتبط با بیمه اقدام کنند، اما با توجه به این مهم که دو سوم کارمندان نیز در شعب سازمان حضور نمی‌یابند، این موضوع می‌تواند باعث ازدحام بیش از حد مراجعان به شعب و انتقال ویروس کرونا شود.

سازمان تأمین اجتماعی که همواره پاسخگوی مراجعات به شعب خود بوده است، با توجه به شرایط اخیر چنانچه مراجعه به شعب بیش از حد توان کارمندان باشد؛ رسیدگی به امور فوری در اولویت قرار خواهد گرفت و انجام برخی اقدامات که پیگیری آن در یک برهه زمانی دیگر، مشکلی ایجاد نمی‌کند، به وقت دیگری موکول خواهد شد.

براساس این اطلاعیه همچنین، در راستای مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا، جلسات هیأت‌های رسیدگی به مطالبات و کمیسیون‌های پزشکی سازمان تأمین اجتماعی به وقت دیگری موکول شده است.

در اطلاعیه سازمان تأمین اجتماعی آمده است: از کارفرمایان، بیمه‌شدگان و بازنشستگان تقاضا می‌شود، در شرایط بحرانی فعلی برای حفظ سلامتی خود و جامعه تنها برای انجام کار‌های ضروری به شعب این سازمان مراجعه کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *