کارخانه: از موسوی خیلی ناراحتم/ تمام ایرادات به من و همکارانم وارد است

8:45 - 29 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۶۷۹
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: امسال سطح بازی‌ها بسیار بالاست و چند تیم مدعی در لیگ وجود دارند.

مصطفی کارخانه در گفت‌وگو با میزان، در خصوص هفته‌ای که لیگ برتر والیبال به صورت متمرکز و با انجام سه بازی در یک هفته به پایان رسید که در نهایت نارنجی‌پوشان با قبول یک شکست برابر شهداب پایان نسبتاً تلخی داشتند، اظهار داشت: لیگ برتر که برای اولین بار به صورت متمرکز برگزار شد، باشگاه‌ها را با چالش‌هایی مواجه کرد. در هر صورت این تصمیم با خرد جمعی و نظر مربیان، مدیران عامل باشگاه‌ها و اعضای فنی برگزاری مسابقات گرفته شده است و باید به آن احترام گذاشت.

سرمربی تیم والیبال سایپا در ادامه صحبت‌هایش گفت: متأسفانه برابر شهدابی باختیم که تیم بسیار خوبی را جمع کرده است و مهره‌های ارزشمندی را در پست‌های مختلف در اختیار دارد. در کل شهداب بهتر از ما بازی کرد و برنده شد. حتی ست‌هایی را که واگذار کردیم اختلاف دو یا سه امتیاز بود و بازی بسیار نزدیکی را از دو تیم شاهد بودیم و تمام بینندگان از دیدن بازی لذت بردند.

* برنامه‌های ما بر اساس حضور موسوی تنظیم شده بود

وی تصریح کرد: متاسفانه در ابتدای فصل سیدمحمد موسوی را به خدمت گرفتیم و برنامه‌های ما نیز بر اساس حضور او تنظیم شده بود، اما متأسفانه در آغاز مسابقات چند بازی او را به دلیل کرونا در اختیار نداشتیم و در در ادامه با توجه به قرارداد جدیدی که موسوی با تیم پیاچنزا ایتالیا امضا کرده است او را در تمرینات نداشتیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: تمام تیم‌ها مانند ما با توجه به ابتلای بازیکنانشان به کرونا تمریناتشان را با اعضای کامل برگزار نمی‌کردند و همین مسئله در بعضی بازی‌ها و در عملکرد ضعیف تیم‌ها نمود پیدا می‌کند. امسال سطح بازی‌ها بسیار بالاست و چند تیم مدعی در لیگ وجود دارند. امیدوارم با درس‌هایی که از این شکست گرفته‌ایم تا نقاط ضعفمان را پوشش بدهیم تا در پلی‌آف که اصلی‌ترین مرحله مسابقات است بهترین نمایش را نشان دهیم.

*موسوی قطعاً از سایپا رفتنی است

کارخانه در خصوص وضعیت سیدمحمد موسوی اظهار کرد: همه چیز را در مورد موسوی در اختیار باشگاه گذاشتم و قطعاً او از سایپا رفتنی است. خودم هم از موسوی خیلی ناراحتم، اما کاری نمی‌توان کرد و او راهی این تیم ایتالیایی می‌شود. خوشبختانه در این پست سامان فائزی و علی شفیعی را داریم که هر دو ملی پوش هستند.

سرمربی تیم والیبال سایپا در پایان صحبت‌هایش گفت: به هر حال با این شرایط رفتن موسوی باید با این مجموعه برای کسب بهترین نتایج ادامه بدهیم و ایراداتمان را در تمرینات برطرف کنیم. تمامی ایرادات تیم بر من و همکاران وارد است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *